Odpovídáme každému do 72 hodin!

KoronavirusPoradíme vám
20. března 2020

Dobrou práci můžete najít i během nouzového stavu

muz v rousce s textem ziskejte praci behem karanteny

Denně v médiích sledujeme, jak se korona vyvíjí a jaký dopad má na zaměstnanost a jednotlivé profese. Lidé jsou nuceni zavírat své provozovny a čekat, jak to půjde dál. Stále však existují odvětví, kde jsou lidé aktuálně velmi potřební. Díky tomu, že máme klienty v různých segmentech, vám dokážeme pomoct najít práci i během tohoto nelehkého období.

Jsou otevřené pobočky?

Doteď jste byli zvyklí, že naše pobočky byly otevřené a vy jste tak mohli přijít k nám a popovídat si o volných pracovních místech. Bohužel pobočky jsme museli zavřít, abychom ochránili vaše i naše zdraví. Dobrou zprávou však je, že naši náboráři jsou vám k dispozici každý pracovní den od 8:00 do 18:00. Můžete je kontaktovat na bezplatné infolince 800 400 499 a tel. čísle +420 730 701 585.

Jak proběhne proces k získání práce?

Pohovory realizujeme prostřednictvím telefonických hovorů a na předem dohodnutý termín na našich pobočkách. Pokud jde o pobočky, nemusíte se obávat. Všechny hygienické podmínky jsou dodržené, díky čemu je pravděpodobnost nákazy minimální.

Když úspěšně projdete pohovorem, pošleme vás na testování přímo k zaměstnavateli. Nemusíte se obávat ani testování – je úplně jednoduché a dodržují se všechny hygienické podmínky stanovené státem.

Jak jsme již v úvodu vzpomínali, stále hledáme zaměstnance. Sháníme především zaměstnance do výroby v elektroprůmyslu na hlavní pracovní poměr.

prekvapeny muz s rukama na hlave s textem aktualni nabidka operator vyroby

 

Vaše zdraví, zdraví našich zaměstnanců a nás všech je u nás na prvním místě. Samozřejmostí jsou proto u každého roušky, rukavice, hygienické potřeby, letáky s pokyny a všechno, co k ochraně zdraví patří – jako například pravidelné umývání rukou a snížení osobního kontaktu na minimum. Proto říkáme: hlavu nahoru! My se postaráme o vaši práci a zároveň vás ochráníme do maximální možné míry.

A nezapomeňte, umývání rukou a nošení roušky jsou teď tou nejlepší prevencí.

Sdílet na Facebooku

Pokračujte ve čtení