Bezpečnost je pro nás prvořadá. Aktivně sledujeme situaci ohledně koronaviru (COVID-19) a přijímáme opatření, která si můžete přečíst ZDE.

Odpovídáme každému do 72 hodin!

Článek
5. April 2018

Express People na 20. ročníku konference HR Know How 2017

HRknowHow4-1024x683

Organizace People Management Forum, která sa specializuje na oblast lidských zdrojů, už po dvacáté zorganizovala úspešný event HR Know How. Témate výroční konference, na které v minulosti přednášel i Peter Dosedla, byla Férovost – cesta k prosperitě a Express People nemohli chybět ani tento rok.

Ve středu 24. května se ve Slovanském domě v  Praze sešli odborníci z personalistiky, ale i pracovní psychologie a mentoringu. Příspěvky řečníků, mezi kterými se objevil například Ctirad Lolek, HR manažer O2Czech Republic či HR manažer IBM Česká republika Štěpán Lukeš, se ze všeho  nejvíc týkaly oblasti férovosti, etiky a transparentnosti. Konference nevynechala ani využívání technologií v HR prosto, o kruterém nám pověděl Petr Lucký, výkonný ředitel společnosti DATACENTRUM systems & consulting.

Společnost Express People, jako jeden z partnerů konference, měla možnost se prezentovat mezi vystavovateli a navázat spolupráci s novými klienty a partnery.

Už teď se těšíme na další úspěšný ročník.

Sdílet na Facebooku

Pokračujte ve čtení