Super práce jen na noční směny až za 33 000 Kč/měsíčně
České Budějovice, Jihočeský kraj, Česká Republika
33 000 Kč

Plný úvazek
Měsíční mzda
33 000 Kč

Zajistěte si od ledna práci! Na lehkou manuální montáž a kompletaci výrobků do topení hledáme ženy i muže. Práce je ve Velešíně. Při 100% docházce plat až 33 000 Kč! Práce jen na nočních směnách pod pondělí do pátku, volné víkendy.

Vyplňte kontaktní formulář už dnes a naše náborářky se vám ozvou, co nejdříve!

Náplň práce:

  • jednoduchá manuální montáž a kompletace výrobků do topení
  • převážně práce v sedě
  • jednosměnný provoz – noční (22:00–6:00)
  • volné víkendy

Nabízíme:

  • základní mzdu 134,-/h
  • docházkový bonus – při 100% docházce v měsíci +50,-/h
  • 10% příplatek za noční směny

Požadujeme:

  • věk min. 18 let
  • dobrý zdravotní stav
  • ochotu pracovat POUZE na nočních směnách

Zaujala Vás tato nabídka? Jste to právě Vy, koho hledáme? Jestli si myslíte, že ano, neváhejte a ozvěte se nám už dnes. Klikněte na “Mám zájem” nebo nám pošlete své telefonní číslo a my se Vám ozveme.