Brno: Brigáda jako montážní dělník/dělnice, ubytování ZDARMA
Brno, Jihomoravský kraj, Česká Republika
139 Kč/h + příplatky 20 %

DPČ
Měsíční mzda
Nástup
Ihned nebo dohodou

Hledáme spolehlivé brigádníky a brigádnice do výroby v Brně. Pokud odpracujete celý červenec a srpen, dostanete k platu speciální bonus
5 000 Kč.

Pokud nejste z Brna, zajistíme vám ubytování zdarma, které je vhodné i pro páry!

Společnost, ve které budete pracovat, se zabývá výrobou telekomunikačních a elektrotechnických zařízení, zejména budováním infrastruktury, urychlením a zlepšením komunikace v dnešním světě.

Požadujeme pouze manuální zručnost a spolehlivost.

Náplň:

  • nejedná se o brigádu na lince
  • výroba a kompletace dílů pro telekomunikační sféru
  • obsluha výrobního zařízení
  • montáž menších dílků a drobných komponentů
  • vizuální kontrola a testování hotového výrobku
  • třísměnný provoz
  • práce v čistém, bezprašném a nehlučném prostředí

Nabízíme:

  • mzda je 139 Kč/h + 20% příplatky za noční
  • hezké ubytování zdarma, vhodné i pro páry
  • speciální bonus 5 000 Kč k platu při odpracování celého měsíce červenec a srpen
  • dotované stravování ve firemní jídelně (obědy pouze za 28 Kč)
  • tiché a bezprašné pracovní prostředí
  • velké hlídané parkoviště v areálu firmy zdarma
  • nástup dle domluvy

Požadavky:

  • manuální zručnost
  • zodpovědnost a spolehlivost

V případě zájmu neváhejte a reagujte na inzerát. Stačí zavolat, napsat email, sms a naše náborářka se vám obratem ozve.

Kontaktní osoba

avatar naborare manuvia
Bezplatná linka (volejte zdarma)

    Benefity

    Ubytujeme vás zdarma v hezkém, čistém ubytování.