Brusič
Kopřivnice, Moravskoslezský kraj, Česká Republika
od 22 500,- brutto

Brusič

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda

Do společnosti, která je významným českým výrobcem odlitků a výkovků, hledáme nového kolegu, který má zkušenosti s broušením velkých čí malých odlitků ze železa.

NABÍZÍME

  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • mzdové ohodnocení od 22 500,-
  • ubytování zdarma
  • volné víkendy
  • příspěvek na dopravu
  • zálohy

NÁPLŇ PRÁCE

  • broušení menších či větších železných odlitků pomocí ručních brusek nebo větších zavěšených brusek (tzv. harleye)

POŽADUJEME

  • praxi ve slévárně, nebo s broušením odlitků
  • ochotu učit se novým věcem

Zaujala vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a kontaktujte nás buď telefonicky na uvedeném telefonním čísle, nebo klikněte na “mám zájem” a vyplňte formulář.

Benefity

Pro naše zaměstnance poskytujeme ubytování zdarma.

Do výplaty daleko? Nevadí. Zaměstnancům poskytujeme pravidelné zálohy.