Cheb: Jednoduchá práce ve skladu
Cheb, Karlovarský kraj, Česká Republika
25 920 Kč

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda
25 920 Kč

Nabízíme jednoduchou práci v čistém prostředí. Hledáme šikovné kolegy/kolegyně na pozici skladový operátor. Získejte 25 dní dovolené, zálohy a další bonusy.

Dejte nám o sobě vědět ještě dnes!

Náplň práce:

  • Kompletační činnosti, naskladnění a vyskladnění zboží do/ze skladu za pomocí skeneru, následná kontrola
  • Vyřizování objednávky dle požadavků zákazníka a dle přidělené dokumentace.
  • Manipulace se zbožím
  • Balení, etiketování a kompletace zboží dle požadavků zákazníka

Nabízíme:

  • Základní mzdu 20 420 Kč
  • Variabilní složku až 2 500 Kč
  • Zálohy
  • Příplatky za práci přes víkendy, svátky a noční směny
  • Stravování v závodní jídelně ZDARMA (během ranní a noční směny zajištěno teplé jídlo)
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu až 3000 Kč
  • Možnost zajištění ubytování
  • Zdarma možnost získání oprávnění na VZV

Požadujeme:

  • Chuť pracovat
  • Výhodou zkušenosti s prací ve skladu

Zaujala te naše nabídka? Neváhej a reagujte na inzerát, nebo pro více informací volej na uvedený telefon.

Kontaktní osoba

avatar naborare manuvia
Pichoňská Jana