Dělník/ce ve výrobě
Kopřivnice, Moravskoslezský kraj, Česká Republika
24 000 Kč

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda
24 000 Kč
Nástup
Průběžné nástupy

Pro našeho významného klienta v Kopřivnici hledáme do svého týmu pracovníky do výroby na obsluhu svařovacích robotů, nebo lisů. Ubytování vám zajistíme, proto neváhejte a reagujte níže.

Nabízíme

  • výborné platové podmínky a bonusy
  • ubytování zdarma
  • příspěvek na dopravu 3 000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • stravování v kantýně za 35 Kč (k dispozici také obchod a nápojové a jídelní automaty)
  • příplatky za přesčasy a víkendy +15 Kč/h čistého
  • pravidelné zálohy
  • práce na hlavní pracovní poměr
  • ochranné pracovní pomůcky
  • seriózní přístup, mzda vždy včas

Pracovní náplň

  • podnik je předním výrobcem lisovacího nářadí, kovových výlisků a svařenců převážně pro automobilový průmysl
  • vkládání komponentů do svářecího stroje, obsluha a kontrola svárů

Požadujeme

  • zkušenosti na svařovacích automatech, nebo na bodovačkách
  • pokud nemáte praxi na svařovacích automatech, nevadí, nastoupíte na pozici lisař
  • manuální zručnost a zodpovědnost

Zaujala vás naše pracovní nabídka? Klikněte na „mám zájem“ a vyplňte formulář. Pro více informací můžete volat zdarma na 800 400 499.

    Benefity

    Nabízíme pokoje s kapacitou 2 až 5 osob (podle obsazenosti ubytovny).

    Nechceme, abyste se museli zatěžovat dopravou. Na dopravu do nové práce Vám přispějeme 3 000 Kč.

    Rozumíme, že peníze jsou nezbytné, a proto nabízíme možnost výběru záloh.

    Napište nám

    Hodnocení zaměstnanců:

    Práci operátorky mi doporučila moje sestra, která v Manuvii už pracovala Já jsem tu dva měsíce a jsem zatím hodně spokojená.

    anna z. Veronika, Operátorka výroby