Rychvald u Ostravy: Práce s lehkým materiálem za 30 000 Kč!
Rychvald, Moravskoslezský kraj, Česká Republika
128 Kč/hod

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda
128 Kč/hod

Hledáme manuálně zručné uchazeče na pozici strojírenský dělník / dělnice do Rychvaldu

Výborná dostupnost z Ostravy, Havířova, Bohumína, Orlové a Karviné!

Pracujte pro předního světového výrobce světel pro auta předních značek, i těch prémiových!

Do Rychvaldu hledáme také zkušené uchazeče na pozici skladník/skladnice VZV (nástupní mzda 139 Kč/hod. + odměny) – průkaz není potřeba!

Více informací tady >>> https://manuvia.cz/nabidka/rychvald-u-ostravy-hledame-zkusene-skladniky-skladnice-vzv-prukaz-neni-potreba/

Náplň práce – Strojírenský dělník/dělnice:

  • jednoduchá práce s LEHKÝM materiálem
  • pozice vhodná pro ženy i muže
  • montáž a kompletace světlometů, elektronových součástí
  • obsluha strojů a zařízení na výrobu automobilových komponentů
  • práce v čistém a tichém prostředí
  • třísměnný provoz – osmihodinové směny od pondělí do pátku, volné víkendy
  • možný nástup ihned nebo dohodou

Co nabízíme?

  • stabilní práci na smlouvu – hlavní pracovní poměr
  • základní mzda 128 Kč/hod (od 21 120 Kč)
  • s přesčasy si vyděláte až 31 380 Kč měsíčně
  • pravidelné zálohy 4000 Kč za měsíc
  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování na pracovišti
  • docházkový bonus 800 Kč
  • parkování v areálu podniku zdarma
  • možnost přivydělat si přesčasy
  • vše váš zaškolíme!

Požadavky:

  • manuální zručnost

Zaujala Vás naše nabídka práce? Ozvěte se nám ještě dnes! Klikněte na „Mám zájem“ nebo nám pošlete telefonní číslo a my se Vám ozveme zpátky.

Mezitím si můžete přečíst článek o tom, jaké benefity plynou z práce na směny.

NABÍDKA PRÁCE: Skladník/skladnice VZV (nástupní mzda 139 Kč/hod. + odměny) – průkaz není potřeba!