Montážní dělník/ce přímo v BRNĚ
Brno, Jihomoravský kraj, Česká Republika
od 20 500 Kč hrubého

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda

Pro našeho významného klienta v Brně přijmeme do svého týmu spolehlivé pracanty. Průměrně si vyděláte 20 500 Kč hrubého, ale šikovní si vydělají i 20 000 Kč čistého, je to ve vašich rukou. Máte to daleko? Zdarma vás ubytujeme v hezkém prostředí.

Společnost, ve které budete pracovat, se zabývá výrobou telekomunikačních a elektrotechnických zařízení, zejména budování infrastruktury, urychlení a zlepšení komunikace v dnešním světe.

Požadujeme pouze manuální zručnost a spolehlivost. Hledáme všechny se zápalem do práce. Ať jste muž nebo žena, ozvěte se nám.

Náplň práce – montážní dělník:

  • výroba a kompletace dílů pro telekomunikační sféru
  • obsluha výrobního zařízení
  • montáž menších dílků a drobných komponentů
  • vizuální kontrola a testování hotového výrobku
  • nejedná se o práci na lince
  • práce v čistém, bezprašném nehlučném prostředí

Co Vám můžeme nabídnout?

  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • průměrné finanční ohodnocení 20 500 Kč hrubého, šikovní si vydělají i 20 000 Kč čistého
  • 25 dní dovolené
  • hezké ubytování zdarma
  • možnost přivydělat si na přesčasech
  • dotované stravování ve firemní jídelně
  • týdenní ZÁLOHY
  • velké parkoviště přímo v areálu firmy zdarma
  • nástup dle domluvy

Požadavky:

  • manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav
  • ochota pracovat v dvou nebo třísměnném provozu
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • zkušenosti s výrobou výhodou, nikoliv podmínkou

V případě zájmu neváhejte a reagujte na inzerát. Stačí zavolat, napsat email, sms a naše náborářka se vám obratem ozve.

Benefity

Jistota je jistota. Můžete získat i týdenní zálohy ve výši 1 000 Kč.

Ubytujeme vás zdarma v hezkém, čistém ubytování.