Montážní dělník s praxí
Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj, Česká Republika
od 19 840,- brutto

Hlavní pracovní poměr
Měsíční plat
Nástup
Ihneď

Pro společnost v Jablonci nad Nisou, která se zabývá výrobou a prodejem brzd pro světové automobilky, hledáme zodpovědné a zručné zaměstnance do výroby.

NABÍZÍME

  • dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • výborné finanční ohodnocení
  • po zkušební době navýšení mzdy
  • ubytování zdarma
  • dotované stravování
  • možnost přesčasů
  • zálohy
  • 25 dní dovolené

NÁPLŇ PRÁCE

  • montáž brzd dle technologického postupu
  • práce u výrobní linky

POŽADUJEME

  • praxe v automotive či průmyslovém odvětví
  • ochota práce ve směnném provozu
  • manuální zručnost, zodpovědnost

Zaujala vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a kontaktujte nás buď telefonicky na uvedeném telefonním čísle, nebo klikněte na “mám zájem” a vyplňte formulář.

Kontaktní osoba

Nikola Kováříková

Benefity

Našim zaměstnancům poskytujeme ubytování zdarma.

Máte daleko do výplaty a potřebujete peníze? V tomto případě nabízíme pravidelné zálohy.