Práce v Německu – 2 400 € + ubytování a doprava ZDARMA
Haldensleben, Německo
2 400 € brutto

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda

Láká vás práce v Německu? Znalost jazyka není nutná, ale pokud německy umíte, bude to vaše plus!

Hledáme muže a ženy na CNC do německé automotive společnosti. Vyděláte si 2 400 € brutto, tedy 1 900 € netto. Navíc máte od nás od začátku zajištěné UBYTOVÁNÍ A DOPRAVU ZDARMA.

Práce bez vstupních testů a pohovorů!

Ozvěte se nám ještě dnes. Práce v Německu je vám na dosah!

Co vás čeká v Německu?

  • práce na CNC strojích
  • čisté a moderní prostředí
  • třísměnný provoz (ranní od 6:00, odpolední od 14:00, noční od 22:00) se směnou 7,5 hodiny
  • očkování proti Covid-19 není podmínkou pro nástup do práce

Co nabízíme?

  • mzda v prvním měsíci 2 150 € brutto (1 650 € netto)
  • mzda od druhého měsíce 2 400 € brutto (1 900 netto)
  • zajištěné ubytování zdarma – bytové jednotky po 2 nebo 3 pokojích, zařízené bydlení s kuchyní a pračkou
  • doprava do/z práce zdarma zajištěným svozem nebo příspěvek na dopravu vlastním autem
  • cestu do Německa budete mít po prvním odpracovaném měsíci proplacenou zpátky > ZDARMA
  • bonus 250 €
  • týdenní zálohy 100 €
  • možnost přivydělat si přesčasy přes týden nebo o víkendu
  • pevný výplatní termín 21. dne v měsíci
  • péče ze strany koordinátora

Co požadujeme?

  • praxe s CNC
  • min. vzdělání ZŠ, ideální je SOU technického směru (zámečník, elektřikář, apod.)

Náš koordinátor vám pomůže zorientovat se ve vašich začátcích a je vám nápomocný po celý čas práce v Německu.

Zaujala vás táto nabídka práce? Vyplňte kontaktní formulář kliknutím na tlačítko „Mám zájem“.

    Benefity

    Ubytování je realizováno formou bytových jednotek, kde jeden byt má 2 nebo 3 pokoje, ve kterých jsou vždy 2 nebo 3 postele.

    Byt je kompletně zařízený, s kuchyní a pračkou.

    Byty jsou v různých lokalitách města. Doprava do/z práce je zajištěna zdarma svozovým minibusem.

    Doprava do/z práce je zajištěna zdarma svozovým minibusem.

    V případě vlastního auta, dostanete příspěvek na dopravu.