Odpovídáme každému do 72 hodin!

Nastartujte kariéru
Česká Republika

Nastartujte kariéru

Česká Republika
Hlavní pracovní poměr, Živnost
Nástup
průběžně

Zanechte nám kontakt

Hledáte práci a chcete ji najít jednoduše a bez stresu? Stačí, když nám na sebe zanecháte kontakt přes formulář a naše náborářky se Vám v průběhu následujících dnů ozvou. Nebo na nic nečekejte a rovnou nám zavolejte.

Benefity pro naše zaměstnance:

Zaměstnancům často poskytujeme ubytování v rámci celé České republiky. Pro většinu pracovních pozic zajišťujeme přepravu našich zaměstnanců přímo na pracoviště. A protože víme, že každý potřebuje ve svém životě nějakou jistotu, zajišťujeme také pravidelné zálohy.

Nabízíme i další benefity, které se dozvíte u jednotlivých pracovních nabídek.

 

Máte zájem o práci?
Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se ozveme.

Benefity

Přemýšlíte nad tím, kde budete při práci bydlet? Bydlení vyřešíme za Vás. Zabalte si svých pět švestek a ubytujte se v jedné z našich čistých ubytoven.

Cesta z práce a do práce nemusí být Vaší noční můrou. Dopravíme Vás autobusy a jedinou starostí odteď bude, jestli sedět v uličce nebo u okna.

Je dobré, mít se o co opřít. Každý měsíc získáte zálohu předem, takže můžete počítat s další jistotou v životě.

O společnosti Manuvia

Jsme mezinárodní personální agentura a specializujeme se na vyhledávání a výběr zaměstnanců. Působíme už v 6 zemích po celé Evropě. Zaměřujeme se především na průmyslový sektor, automobilovou výrobu a logistiku. Uchazeče zaměstnáváme už od roku 1998 a na základě 20 let zkušeností jsme zaměstnali už tisíce lidí a vy můžete být jedním z nich!

Přichystali jsme pracovní pozice, mezi kterými si každý vybere tu pravou.

Více info
Máte zájem o práci?
Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se ozveme.

Další pracovní nabídky