Obsluha strojů
Třinec, Moravskoslezský kraj, Česká Republika
22 000 Kč

Hlavní pracovní poměr
Měsíční plat
22 000 Kč

Pro našeho významného klienta, který působí v Třinci přijmeme do svého týmu všechny, kteří se práce nebojí. Hledáme spolehlivé zaměstnance s pravidelnou docházkou. Myslíte si, že mezi ně patříte? Pak reagujte na náš inzerát. My si zaměstnanců vážíme.

NABÍZÍME

  • dlouhodobé zaměstnání
  • ubytování
  • půlroční bonusy
  • bonusy za výkon
  • bonusy navíc za práci přesčas
  • pravidelné zálohy
  •  volné víkendy
  • svozy zdarma z Havířova a ze Slovenska z Čadce a okolí
  • nástup ihned, nebo dohodou

NÁPLŇ PRÁCE

  • obsluha přiděleného automatického stroje (není potřeba praxe, ZAUČÍME VÁS)
  • nejedná se o pásovou výrobu

POŽADUJEME

  • manuální zručnost a samostatnost

V případě, že vás zaujala nabídka reagujte prosím na náš inzerát přes kolonku “mám zájem.

Pro více informací nás kontaktujte ZDARMA na:

  • SR: 0800 500 105
  • ČR: 0800 400 499

Kontaktní osoba

Jana Černáková