Operátor/ka výroby – práce v sedě
Valašské Meziříčí, Zlínský kraj, Česká Republika
25 000 Kč

Hlavní pracovní poměr
Měsíční plat
25 000 Kč

Pro našeho významného klienta, který se specializuje na výrobu reproduktorů pro automobily světových značek, přijmeme do svého týmu spolehlivé pracovníky/ce. Proč právě tato práce? Je jednoduchá, klidná, žádný stres a hlavně čisté pracovní prostředí. Čtěte níže a reagujte na inzerát.

NABÍZÍME

  • stabilní a dlouhodobé zaměstnání na pracovní smlouvu
  • ubytování zajištěno (poskytujeme příspěvek na bydlení)
  • SVOZY ZDARMA (trasa Korňa – Turzovka – Vysoká n. Kys. – Makov – Horní Bečva – Prostřední Bečva – Dolní Bečva – Zubří – Valašské Meziříčí)
  • pravidelné zálohy
  • motivující mzda
  • BONUSY ze strany podniku
  • půlroční bonusy
  • příspěvek na stravu
  • 25 dní dovolené
  • možnost přesčasů
  • firemní a sportovní aktivity

NÁPLŇ PRÁCE

  • jednoduchá práce v sedě
  • montáže drátků do gumového reproduktoru, pájení, stříhání, balení, případně kontrola

POŽADAVKY

  • manuální zručnost, spolehlivost a flexibilita

DALŠÍ INFORMACE

  • směny: třísměnný provoz
  • nástupy jsou průběžné, po domluvě
  • přijmeme muže, ženy, i páry

Zaujala vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a kontaktujte nás ZDARMA na telefonním čísle 0800 500 105, nebo reagujte na inzerát přes kolonku “mám zájem”.

Kontaktní osoba

Jana Černáková

Napište nám

Hodnotenie zamestnancov:

Manuvia mi našla práci na kterou jsem nemusela čekat, nemusela jsem procházet žádným zdlouhavým výběrovým řízením. Přijela jsem jeden den a druhý den už pracovala…

iStock-459958369 Lenka, operátorka výroby