Operátor/ka stroje na vyfukování plastů – až 165 Kč/hod
Plzeň, Plzeňský kraj, Česká Republika
165 Kč/hod

HPP
Měsíční mzda
165 Kč/hod

Pro našeho klienta, českou společnost zabývající se výrobou obalového materiálu hledáme nového kolegu na pozici: operátor/ka stroje na vyfukování plastů. Nástupní mzda až 165 Kč/hod. + bonusy až 4 400 Kč/měs a různé příplatky. Získejte také příspěvek na volnočasové aktivity 10 000 Kč/rok ve formě Edenred karty

Vyplňte formulář ještě dnes a naše náborářky se Vám ozvou co nejdříve!

Náplň práce:

  • Obsluha strojů na potisk folií a laminovacích strojů
  • Dodržování výrobních a technologických postupů
  • Příprava výrobní zakázky dle průvodky
  • Průběžná a výsledná kontrola kvality výrobků
  • Základní údržba stroje
  • Místo výkonu práce: Plzeň – Jih

Co nabízíme:

  • Zázemí dynamicky se rozvíjející české společnosti
  • Práci s moderními technologiemi
  • Nástupní mzda: až 165 Kč/hod. + bonusy až 4 400 Kč/měs., příplatky
  • Práci na HPP
  • 25 dní dovolené
  • Stravenkový paušál 50Kč/odpracovaný den
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na volnočasové aktivity 10 000 Kč/rok ve formě Edenred karty
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu
  • Nástup možný ihned

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • Praxe v oboru tisku výhodou
  • Potravinářský průkaz
  • Dobrý zdravotní stav (výborný zrak)
  • Týmový přístup a odpovědnost
  • Zájem profesně se rozvíjet v moderních technologiích
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu, 4 dny práce/ 4 dny volna (6:00 – 18:00, 18:00 – 06:00)

Zaujala Vás nabídka? Dejte nám o sobě vědět! V případě dotazů volejte na telefonní číslo +420 778 782 969 nebo eva.hrdlickova@manuvia.com