Práce pro jednu z nejmodernějších evropských automobilek? Hledáme operátory výroby!
Moravskoslezský kraj, Česká Republika
21 800 Kč hrubého

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda

Chcete pracovat pro jednu z nejmodernějších automobilek v Evropě? Pro našeho významného klienta hledáme zájemce na pozici operátor výroby do závodu v Nošovicích. Jedná se o kompletní montáž autosedaček do vozidel přední světové značky. Práce v moderním, čistém prostředí vytápěné výrobní haly.

Náplň práce:

Linková výroba automobilových sedaček. Po zaučení si pracovníci obsluhy výrobní linky střídají pozice po cca 2 hodinách. Práce ve třísměnném provozu (ranní – noční – odpolední).

Nabízíme:

  • Práci pro jednu z nejmodernějších automobilek v Evropě
  • Čisté a příjemné pracovní prostředí
  • Mzdu 21 800 Kč hrubého
  • Průměrný výkonnostní bonus 2 340 Kč
  • Možnost přesčasů, příplatky za přesčasy 25 %
  • Příplatky 12 % za noční a víkendy
  • 13. a 14. plat
  • Bonusy za mimořádné víkendové směny: 600Kč Ranní a 800Kč odpolední
  • Bonus za dopravu na víkendovou směnu: 306 Kč
  • Dotované stravování, obědy pouze za 26 Kč
  • Možnost zakoupení občerstvení v podnikové kantýně

Požadavky na zaměstnance:

  • Základní či středoškolské vzdělání
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Ochotu pracovat v třísměnném provoze
  • Zkušenost na obdobné pozici výhodou

Zamlouvá se vám tato pracovní nabídka, ale potřebujete více informací? Klikněte na “Mám zájem”, vyplňte krátký formulář a naše náborářky se vám obratem ozvou.

Kontaktní osoba

woman-1254454_640
Simona Vojtková

Napište nám

Hodnocení zaměstnanců:

Práci operátorky mi doporučila moje sestra, která v Manuvii už pracovala Já jsem tu dva měsíce a jsem zatím hodně spokojená.

anna z. Veronika, Operátorka výroby