Bezpečnost je pro nás prvořadá. Aktivně sledujeme situaci ohledně koronaviru (COVID-19) a přijímáme opatření, která si můžete přečíst ZDE.

Operátor výroby blízko Olomouce s ubytováním
Mohelnice, Olomoucký kraj, Česká Republika
28 000 Kč hrubého

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda

Jste manuálně zručný a zodpovědný? Skvěle! Pracujte jako operátor výroby  v Mohelnici (půl hoďky od Olomouce) a vydělejte si 28 000 Kč hrubého. Získejte měsíční bonus 3 000 Kč, 13. a 14. plat a bydlete zadarmo v čistém ubytování s vlastní koupelnou i ledničkou. Do místa práce máte zajištěnou také svozovou dopravu.

Máte hbité prsty a zaujala vás tato nabídka? Ozvěte se nám ještě dnes.

Náplň práce – operátor výroby:

  • výroba světel do aut (práce s drobnými součástkami)
  • kompletace a montáž dílů
  • jednoduchá obsluha strojů
  • obsluha výrobní linky
  • kontrola kvality
  • nejedná se o pásovou výrobu
  • práce v třísměnném provozu

Výhody pro zaměstnance:

  • základní mzda 111,20 Kč/hod
  • průměrně si vyděláte 28 000 Kč hrubého
  • průměrný výkonnostní bonus 3 000 Kč/měsíc hrubého
  • ubytování zdarma
  • 13. a 14. plat
  • týden dovolené navíc (25 dní)
  • záloha po 1. odpracovaném týdnu
  • cena obědu ve firemní jídelně je 27 Kč (jídlo stojí 60 Kč, z toho 33 Kč platí zaměstnavatel)
  • čisté a moderní pracoviště
  • po získání zkušeností, možnost přejít přímo pod firmu (do kmenu)

Požadavky na zaměstnance:

  • zkušenosti ve výrobě
  • manuální zručnost a jemná motorika
  • ochota pracovat ve stoje
  • dobrý zdravotní stav
  • zodpovědnost a preciznost

Zaujala Vás tato nabídka? Neváhejte a ozvěte se nám už dnesKlikněte na “Mám zájem” nebo nám pošlete své telefonní číslo a my se Vám ozveme.

Mezitím si můžete přečíst článek o tom, proč pracovat přes agenturu a nehledat práci na vlastní pěst.

Kontaktní osoba

Nikol Kopřivová

Benefity

Bydlete v čisté ubytovně s pokoji po 2 nebo po 3 lůžkách. Na každém pokoji je vlastní koupelna, LCD televizor, Wi-Fi, pračka, sušáky a lednička.

2 minuty chůze od ubytovny je obchod s potravinami, hospoda a autobusová zastávka.

Záloha 1 000 Kč je možná po odpracování 1 týdnu.

V případě domluvy s koordinátorem jsou možné výjimky.

Napište nám

Hodnotenie zamestnancov:

Manuvia mi našla práci na kterou jsem nemusela čekat, nemusela jsem procházet žádným zdlouhavým výběrovým řízením. Přijela jsem jeden den a druhý den už pracovala…

iStock-459958369 Lenka, operátorka výroby