Operátor/ka výroby v německém Sasku
Německo, Sasko
Až do 1 525 € netto

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda

Práce v Německu? Hledáme muže i ženy, kteří chtějí rozjet kariéru v automobilovém průmyslu na pozici operátor výroby u moderní a dynamicky se rozvíjející společnosti. Jedná se o montáž sedadel do elektro vozidel značky Volkswagen.

Náplň práce:

Linková výroba autosedaček do dvou typů elektro vozidel značky VW. Práce ve 3 – směnných provozu. Rozvržení směn:

  • Ranní 06.00 hod. – 14.00 hod.
  • Odpolední 14.00 hod. – 22.00 hod.
  • Noční 22.00 hod. – 06.00 hod.

Co nabízíme

  • Německou pracovní smlouvu
  • Práci vhodnou i pro páry
  • Nástupní plat 10,42 eur, postupně až 12,82 eur + příplatky za noční 25 %, přesčasy 25 %
  • Průměrný výdělek 1 393 eur čistého
  • Příspěvek na ubytování
  • Možnosti uplatnění slevy na děti od 204 eur/1 dítě
  • Možnost zažádání vrácení daně (i půl ročně)
  • Koordinátora v místě pracoviště
  • Pomoc při vyřizování dokumentací v Německu (přihlášení k pobytu, na pojišťovnu, zřízení německého účtu)
  • Nástup možný ihned

Místo pracoviště

V Německu ve městě Meerane, okres Cvikov v Sasku (cca 88 km od hranic).

Ubytování

Ubytování zabezpečeno ze strany zaměstnavatele (max do 20 km od místa pracoviště).

Požadavky

  • Praxe v automobilovém průmyslu
  • Ukončené základní vzdělání
  • Znalost NJ alespoň na úrovni A1
  • Manuální zručnost
  • Chuť a ochota pracovat
  • Spolehlivost
  • Negativní COVID test

Zamlouvá se vám tato pracovní nabídka, ale rádi byste se dozvěděli více informací? Klikněte na “Mám zájem”, vyplňte krátký formulář a naše náborářky se s vámi co nejdříve spojí.