Práce Ostrava Hrabová, operátor: obsluha lisu, výroba brzdových destiček. Práce na dvě směny (12h). Průměrná mzda 32 500 Kč. Nástupní bonus 15 000 Kč.
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česká Republika
31500-35000 Kč

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda
Ihned

NÁPLŇ PRÁCE

  • obsluha lisů pro výrobu brzdových destiček
  • obsluha výrobních strojů nebo poloautomatických montážních linek
  • udržování strojů a pracoviště v čistotě
  • 12h směny (ranní noční)

NABÍZÍME

  • průměrná měsíční mzda 32 500 Kč
    •  nástupní mzda 25 180 Kč
    • příplatky za směnnost 3 200 Kč
    • docházkový bonus až 5 000 Kč
    • noční příplatek do 585 Kč
    • příplatek za víkendy do 1 756 Kč
  • týdenní zálohy ve výši 1 000 Kč
  • nástupní bonus 15 000 Kč
  • dotované stravování v podnikové jídelně
  • 25 dní dovolené
  • pracovní oblečení zdarma

POŽADUJEME

  • zkušenost z výroby
  • dobrý zdravotní stav
  • ochoto pracovat na směny

Zaujala Vás tato nabídka? Jste to právě Vy, koho hledáme? Jestli si myslíte, že ano, neváhejte a ozvěte se nám už dnes. Klikněte na “Mám zájem” nebo nám pošlete své telefonní číslo a my se Vám ozveme.

Kontaktní osoba

avatar naborare manuvia
Bezplatná linka (volejte zdarma)

    Napište nám

    Hodnotenie zamestnancov:

    Manuvia mi našla práci na kterou jsem nemusela čekat, nemusela jsem procházet žádným zdlouhavým výběrovým řízením. Přijela jsem jeden den a druhý den už pracovala…

    iStock-459958369 Lenka, operátorka výroby