Nabídka práce Plzeň: Elektromechanik
Plzeň, Plzeňský kraj, Česká Republika
35 000 Kč

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda
35 000 Kč

Máte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. a vyučení v oboru elektromechanik? Hledáme elektromechaniky s praxí a znalostí čtení výkresové dokumentace do Plzně. Jedná se o práci pro českou strojírenskou firmu působící v oblasti dopravního strojírenství. Vyděláte si 35 000 Kč hrubého, ubytujeme Vás zdarma a jestli máte Plzeň z ruky, přispějeme Vám i na dopravu.

Čeká Vás bohatý program firemních benefitů, např. 25 dní dovolené + 2 sick days, Flexipass poukázky, příspěvky na penzijní připojištění, jazykové kurzy zdarma a mnoho dalšího.

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete nám svůj životopis a sken platné vyhlášky 50. Buďte mezi prvními a zvyšte svou šanci na úspěch!

Bez zaslání životopisu a skenu nebudete zařazeni mezi uchazeče.

Náplň práce:

  • elektromontáž komponentů trakčních pohonů dle technické dokumentace a technologického postupu
  • zapojování dle elektrického schématu
  • samostatná práce s technickou dokumentací

Benefity pro zaměstnance:

  • stabilní práce s výdělkem 35 000 Kč hrubého
  • ubytování zdarma
  • příspěvek na dopravu pro uchazeče, kteří bydlí mimo Plzeň
  • přátelský kolektiv
  • získání cenné praxe v elektro oboru
  • systém kariérního řízení
  • 25 dní dovolené
  • 2 sick days
  • příspěvek na penzijní připojištění 1 200 Kč měsíčně
  • poukázky Flexipass 1 200 Kč čtvrtletně
  • dotované stravování v prostorách společnosti
  • jazykové kurzy zdarma
  • volné vstupenky na sportovní a kulturní akce
  • firemní akce
  • očkování proti chřipce
  • firemní školka

Požadujeme:

  • vyučení v oboru elektromechanik
  • odborná způsobilost v elektrotechnice – Vyhláška č. 50/1978 Sb.
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • praxe v elektromontážních činnostech, procesech a operacích
  • zámečnická, strojařská praxe vítána
  • pečlivost, spolehlivost, svědomitost

Zaujala Vás tato nabídka? Jste to právě Vy, koho hledáme? Jestli si myslíte, že ano, neváhejte a ozvěte se nám už dnes. Klikněte na “Mám zájem” nebo nám pošlete své telefonní číslo a my se Vám ozveme.