Práce Dvůr Králové a okolí – vhodné pro ženy
Dvůr Králové a okolí, Královéhradecký kraj, Česká Republika
22 000 Kč hrubého

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda

Hledáme manuálně zručné kolegy pro kompletaci a balení hygienických zdravotních materiálů do krabiček. Pracujte poblíž Dvora Králové ve Chvalkovicích s dobrým dopravním spojením, vydělejte si průměrně 22 000 Kč, získejte 25 dní dovolené, 13. plat a další peněžní benefity.

Jedná se o globální společnost s tradicí zabývající se výrobou hygienických zdravotních materiálů. Čeká vás práce v pohodovém kolektivu v čistém pracovním prostředí, bez hluku a hudbou na pracovišti.

Zaujala Vás tato nabídka? Počet míst je omezený, neváhejte a ozvěte se ještě dnes!

Náplň práce:

  • práce pro společnost zabývající se výrobou hygienických zdravotních materiálů
  • skládání, kompletace a balení do krabiček – nejedná se o výrobu
  • práce ve stoje i vsedě
  • třísměnný provoz
  • práce v čistém, nehlučném prostředí v příjemném kolektivu

Výhody pro zaměstnance:

  • průměrná mzda 22 000 Kč
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dopravu dle vzdálenosti (nad 30 km 1 050 Kč)
  • docházkový bonus 2 000 Kč
  • výkonnostní bonusy
  • příplatky za přesčasy
  • Multisport karta
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění

Požadavky na zaměstnance:

  • výuční list (není potřeba maturita)
  • manuální zručnost
  • spolehlivost a zodpovědnost

Zaujala Vás tato nabídka? Jste to právě Vy, koho hledáme? Jestli si myslíte, že ano, neváhejte a ozvěte se nám už dnes. Klikněte na “Mám zájem” nebo nám pošlete své telefonní číslo a my se Vám ozveme.

Mezitím si můžete přečíst článek o tom, proč pracovat přes agenturu a nehledat práci na vlastní pěst.

Benefity

Poskytujeme příspěvky na dopravu dle vzdálenosti – nad 30 km Vám přispějeme 1 050 Kč.