Bezpečnost je pro nás prvořadá. Aktivně sledujeme situaci ohledně koronaviru (COVID-19) a přijímáme opatření, která si můžete přečíst ZDE.

Práce Liberec – Dělník/ce ve výrobě
Liberec, Liberecký kraj, Česká Republika
105 Kč/hod

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda
105 Kč/hod

Přijímáme šikovné uchazeče na pozici Dělník/ce ve výrobě, nabídka práce Liberec. Jste manuálně zručný/á, ale tíží Vás nedostatek praxe? My si Vás zaučíme! Pracujte pro jednoho z největších výrobců celoplošných koberců v Evropě. Vydělejte si 105 Kč/hod po zkušební době a získejte docházkový bonus, prémie a ubytko zdarma.

Zaujala Vás tato nabídka? Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes!

Náplň práce:

  • obšívání a balení koberců
  • manipulace a příprava materiálu
  • příprava palet
  • vedení výkazů

Výhody pro zaměstnance:

  • mzda 95 Kč/hod ve zkušební době
  • po zkušební době navýšení mzdy na 105 Kč/hod
  • odměny za mimořádný výkon 1 000 Kč
  • docházkový bonus 1 000 Kč
  • prémie 1 240 Kč
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • ubytování zdarma do 4 500 Kč
  • příplatky za odpolední směnu 15 Kč/hod
  • příplatky za přesčas 35 % z hrubé mzdy
  • příplatky za víkendové směny 50 %

Požadavky:

  • manuální zručnost
  • dobrý fyzický stav
  • praxe není nutná

Zaujala Vás tato nabídka? Jste to právě Vy, koho hledáme? Jestli si myslíte, že ano, neváhejte a ozvěte se nám už dnesKlikněte na “Mám zájem” nebo nám pošlete své telefonní číslo a my se Vám ozveme.

Mezitím si můžete přečíst článek o tom, jak se připravit na testování před nástupem do práce a proč není potřeba se ho bát.

Kontaktní osoba

Nikol Kopřivová

Benefity

Ubytování zdarma do 4 500 Kč