Operátor výroby blízko Olomouce
Mohelnice, Olomoucký kraj, Česká Republika
28 500 Kč hrubého

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda

Jste manuálně zručný a zodpovědný? Skvěle! Pracujte v Mohelnici, půl hoďky od Olomouce, jako operátor výroby a vydělejte si 28 500 Kč hrubého a získejte 13. a 14. plat.

Náplň práce: Co dělá operátor výroby?

Práce v závodě v Mohelnici je svižná a vyžaduje manuální zručnost. A také předchozí zkušenosti a praxi ve výrobě.

Budete pracovat s drobnými součástkami při výrobě světel do aut. Vaším úkolem bude kompletace a montáž dílů, jednoduchá obsluha strojů, obsluha výrobní linky, kontrola kvality. Nejedná se o pásovou výrobu.

Práce je ve stoje v třísměnném provozu.

Kolik si budu moci vydělat?

Základní hodinová mzda je 111,20 Kč. Podle šikovnosti si můžete měsíčně vydělat až 28 500 Kč hrubého.

Další benefity:

  • 13. a 14. plat
  • týden dovolené navíc (25 dní)
  • záloha po 1. odpracovaném týdnu
  • cena obědu ve firemní jídelně je 27 Kč (jídlo stojí 60 Kč, z toho 33 Kč platí zaměstnavatel)
  • čisté a moderní pracoviště
  • po získání zkušeností, možnost přejít přímo pod firmu (do kmenu)
  • zajištění svozové dopravy na místo výkonu práce

Jaké jsou požadavky na zaměstnance?

  • zkušenosti ve výrobě
  • manuální zručnost a jemná motorika
  • ochota pracovat ve stoje
  • dobrý zdravotní stav
  • zodpovědnost a preciznost

Zaujala vás tato nabídka? Ozvěte se nám ještě dnes. Klikněte na “Mám zájem” nebo nám pošlete své telefonní číslo a my se Vám ozveme.

Benefity

Záloha 1 000 Kč je možná po odpracování 1 týdnu.

V případě domluvy s koordinátorem jsou možné výjimky.

Napište nám

Hodnotenie zamestnancov:

Manuvia mi našla práci na kterou jsem nemusela čekat, nemusela jsem procházet žádným zdlouhavým výběrovým řízením. Přijela jsem jeden den a druhý den už pracovala…

iStock-459958369 Lenka, operátorka výroby