Práce Ostrava: Analytik – bez nočních směn
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česká Republika
Dohodou

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda
Dohodou

Ostraváci, hledáte práci bez nočních směn s volnými víkendy? Pro našeho významného klienta hledáme parťáky analytiky. Na starost budete mít např. analýzu opravovaného produktu, nalezení a opravu závady a testování funkčnosti opraveného produktu.

Vyznáte se v počítačové technice? Ozvěte se nám a získejte jednoduchou práci vsedě v moderním a čistém prostředí. Práce je vhodná jak pro muže, tak pro ženy.

Co vás čeká?

  • analýza opravovaného produktu
  • nalezení a oprava závady
  • otestování funkčnosti produktu po provedení opravy
  • provedení záznamu o opravě do interního systému
  • práce vsedě v čistém a klimatizovaném prostředí
  • práce ve dvousměnném pracovním režimu (ranní, odpolední)

Nabízíme zaškolení na konkrétních produktech, práce je vhodná i pro absolventy.

Nabízíme

  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání
  • příplatky za víkendové směny, svátky
  • docházkový bonus 1 500 Kč
  • příspěvek na dopravu 500 – 1 500 Kč
  • měsíční výkonnostní bonusy 1 600 Kč
  • příspěvek na stravování 55 %, obědy za 25 – 35 Kč
  • Multisport karta za zvýhodněnou cenu
  • dovolená navíc dle odpracovaných let
  • příspěvek na praní prádla

Požadujeme

  • orientaci v počítačové technice
  • manuální zručnost
  • SŠ/SOU vzdělání s elektrotechnickým nebo IT zaměřením výhodou, ne podmínkou
  • komunikativnost, schopnost aktivní spolupráce v kolektivu
  • samostatnost

V případě zájmu nás kontaktujte ZDARMA na 800 400 499, nebo klikněte na kolonku “Mám zájem” a vyplňte formulář. My se vám ozveme a vše domluvíme.

Benefity

Příspěvek na dopravu při dojezdu do 15 km 500 Kč, 15 – 25 km 750 Kč, nad 25 km 1 500 Kč.