Ostrava: Lehká práce vsedě jen na ranní směny + 10 000 Kč za doporučení kamaráda
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česká Republika
Individuálně

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda

Práce jen na ranní směny s volnými víkendy a k tomu vsedě! Taková nabídka na vás čeká v Ostravě.

Jednoduchá manuální práce u společnosti zabývající se výrobou drobné elektroniky. Budete pracovat v čistém a moderním pracovním prostředí.

Práce bez nočních směn bez nutnosti praxe!

Získejte bonus 10 000 Kč* za doporučení kolegy!

*Po odpracování 3 měsíců bez pracovní neschopnosti nebo jiné absence.

Náplň práce:

  • jednoduchá manuální práce
  • jednosměnný provoz
  • denní směna 9:00–17:30
  • práce vsedě
  • montáž drobné elektroniky
  • zaškolíme vás, praxe není nutná

Nabízíme:

  • práce pouze na denní směny – žádné noční
  • nenáročná náplň práce vsedě
  • práce od pondělí do pátku = volné víkendy
  • pravidelné zálohy
  • příplatky za přesčasy
  • docházkový bonus 1 500 Kč
  • příspěvek na dopravu 500–1 500 Kč
  • příspěvek na stravování 55 %, obědy za 25–35 Kč
  • příspěvek na praní prádla 100 Kč/měsíc
  • pracovní oblečení zdarma
  • bonus 10 000 Kč za doporučení kolegy
  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání na HPP
  • nástup ihned nebo dohodou

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav a zrak

V případě zájmu nás kontaktujte na 800 400 499, nebo klikněte na kolonku „Mám zájem“ a vyplňte formulář. My se vám ozveme a vše domluvíme.

    Benefity

    Příspěvek na dopravu při dojezdu do 15 km 500 Kč, 15 – 25 km 750 Kč, nad 25 km 1 500 Kč.