Jednoduchá práce Ostrava bez nočních směn: Montáž drobné elektroniky
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česká Republika
Individuálně

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda

Pro našeho významného klienta, který působí v Ostravě a zabývá se výrobou drobné elektroniky, přijmeme do svého týmu pracovníky/ce – muže i ženy. Jedná se o jednoduchou manuální práci v čistém a moderním pracovním prostředí. Jednoduchá práce bez nočních směn.

Není potřeba žádná praxe. Kontaktujte nás ještě dnes.

Co vás čeká?

  • jednoduchá manuální práce, bez problému ji zvládnou i ženy
  • montáž drobné elektroniky
  • zodpovědnost na přiděleném pracovišti
  • práce vsedě
  • denní směna od 9:00 – 17:30
  • jednoduchá práce bez nočních směn

Není potřebná praxe. Budete řádně zaškoleni.

Nabízíme

  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání
  • možnost získat příplatky za přesčasy
  • docházkový bonus 1 500 Kč
  • příspěvek na dopravu 500 – 1 500 Kč
  • příspěvek na stravování 55 %, obědy za 25 – 35 Kč
  • příspěvek na praní prádla 100 Kč/měsíc
  • práce pouze na denní směny – žádné noční, volné víkendy
  • pravidelné zálohy
  • proplacení lékařské prohlídky
  • pracovní oblečení zdarma
  • nástup ihned, nebo dohodou

Požadujeme

  • manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav a dobrý zrak
  • spolehlivost a flexibilitu
  • trestní bezúhonnost

V případě zájmu nás kontaktujte na 800 400 499, nebo klikněte na kolonku “Mám zájem” a vyplňte formulář. My se vám ozveme a vše domluvíme.

Benefity

Příspěvek na dopravu při dojezdu do 15 km 500 Kč, 15 – 25 km 750 Kč, nad 25 km 1 500 Kč.