Skladník v Praze – svozy z Opatova v Praze zdarma
Praha, Česká Republika
28 000 Kč brutto

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda

Bydlíte v Praze a máte zkušenosti ve skladu? Hledáme ty správné parťáky na pozice: picker, pomocný skladník, řidič VZV, řidič retraku. Využijte jedinečné šance pracovat pro jedničku na českém trhu v oblasti prodeje náhradních dílů a autopříslušenství.

Náplň práce:

  • kompletace objednávek pomocí skeneru a vozíku
  • práce na vysokozdvižném vozíku (v případě zkušenosti, jinak pomocné práce ve skladu, pickování)
  • práce ve stoje a pohybu
  • dvousměnný provoz (6:30 – 15:00 + 14:00 – 22:30)

Benefity pro zaměstnance:

  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání buď na HPP, nebo dohodu
  • zajímavé finanční ohodnocení, výdělek až 28 000 Kč brutto
  • půlroční prémie dle pozice až 12 000 Kč
  • dovolená 20 dní + 5 dní bonusové volno
  • stravenky 80 Kč
  • volné víkendy, žádné noční směny
  • ZDARMA svozová doprava z Metra OPATOV a zpět
  • možnost práce i formou brigády na dohodu
  • postupné navyšování mzdy dle zkušeností

Požadujeme:

  • zkušenosti ve skladu
  • spolehlivost a flexibilitu
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Zaujala Vás tato nabídka? Jste to právě Vy, koho hledáme? Jestli si myslíte, že ano, neváhejte a ozvěte se nám už dnes. Klikněte na “Mám zájem” nebo nám pošlete své telefonní číslo a my se Vám ozveme.