Rychvald u Ostravy: mzda kolem 30 000 Kč, volné víkendy, 25 dní dovolené
Rychvald, Moravskoslezský kraj, Česká Republika
30 000 Kč

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda
30 000 Kč

Hledáme manuálně zručné uchazeče na práci s lehkým materiálem do Rychvaldu – pozice vhodná pro ženy i muže.

Výborná dostupnost z Ostravy, Havířova, Bohumína, Orlové a Karviné!

Pracujte pro předního světového výrobce světel pro auta předních značek, i těch prémiových!

Do Rychvaldu hledáme také zkušené uchazeče na pozici skladník/skladnice VZV (nástupní mzda 139 Kč/hod. + odměny) – průkaz není potřeba!

Více informací tady >>> https://manuvia.cz/nabidka/rychvald-u-ostravy-hledame-zkusene-skladniky-skladnice-vzv-prukaz-neni-potreba/

Náplň práce:

  • montáž a kompletace světlometů, elektronových součástí
  • obsluha strojů a zařízení na výrobu automobilových komponentů
  • jednoduchá práce s LEHKÝM materiálem
  • pozice vhodná pro ženy i muže
  • práce v čistém a tichém prostředí
  • třísměnný provoz – osmihodinové směny od pondělí do pátku, volné víkendy
  • možný nástup ihned nebo dohodou

Co nabízíme?

  • stabilní práci na smlouvu – hlavní pracovní poměr
  • základní mzda 134 Kč/hod (od 22 110 Kč)
  • s přesčasy si vyděláte až 31 380 Kč měsíčně
  • pravidelné zálohy 4000 Kč za měsíc
  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování na pracovišti
  • docházkový bonus 800 Kč
  • parkování v areálu podniku zdarma
  • možnost přivydělat si přesčasy
  • vše váš naučíme!

Požadavky:

  • manuální zručnost

Zaujala Vás naše nabídka práce? Ozvěte se nám ještě dnes! Klikněte na „Mám zájem“ nebo nám pošlete telefonní číslo a my se Vám ozveme zpátky.

Mezitím si můžete přečíst článek o tom, jaké benefity plynou z práce na směny.

NABÍDKA PRÁCE: Skladník/skladnice VZV (nástupní mzda 139 Kč/hod. + odměny) – průkaz není potřeba!