Dlouhodobá práce v auto-motive
Frýdek - Místek, Moravskoslezský kraj, Česká Republika
19 000 Kč

Hlavní pracovní poměr
Měsíční plat
19 000 Kč

Pro našeho významného klienta přijmeme do svého týmu pracovníky do výroby. Společnost se specializuje na výrobu automobilových komponentů (dveřní rámy, bezpečnostní prvky, nosiče palubních desek atd.). Chceš se stát strůjcem výroby celosvětově známých značek automobilů? Neváhej, čti níže a kontaktuj nás.

Náplň práce

  • obsluha automatického svařovacího robotu
  • vizuální kontrola hotového výrobku
  • realizace dle technologických postupů

Požadujeme

  • manuální zručnost
  • chuť do práce

Co vám nabídneme?

  • dlouhodobé zaměstnání na pracovní smlouvu
  • pouze 2 směny/žádné noční
  • půlroční bonusy
  • docházkový bonus
  • osobní ohodnocení
  • možnost vyššího výdělku formou přesčasů
  • ZDARMA doprava z Havířova (na směnu a ze směny)
  • nástupy ihned, žádné zdlouhavé výběrové řízení

V případě zájmu neváhej a reaguj na naši pracovní nabídku. Volných míst máme dostatek, ale rychle se obsazují, tak nepropásni příležitost!

Benefity

Nabízíme pokoje s kapacitou 2 až 5 osob (podle obsazenosti ubytovny).

Nechceme, abyste se museli zatěžovat dopravou. Do nové práce Vás přepravíme zdarma pronajatým autobusem nebo individuálně.

Rozumíme, že peníze jsou nezbytné, a proto nabízíme možnost výběru záloh

Napište nám

Hodnocení zaměstnanců:

Práci operátorky mi doporučila moje sestra, která v Manuvii už pracovala Já jsem tu dva měsíce a jsem zatím hodně spokojená.

anna z. Veronika, Operátorka výroby