Práce v Německu ve velkoskladu
Stuttgart, Německo
44 400 Kč

Trvalý pracovní poměr
Měsíční plat
44 400 Kč

Nová pracovní nabídka s nadstandardním platem 44 400 Kč v Německu. Dopravíme Vás zdarma a zajistíme ubytování. Na pracovním pohovoru nemusíte dělat testy. Všechno Vás naučíme přímo na místě. Neváhejte a ozvěte se nám co nejdříve. Už máme pouze pár míst.

Jaká je pracovní náplň operátora výroby?

Jde o práci v knižním velkoskladu. Vaším úkolem bude balení zboží na palety. Nepotřebujete předcházející praxi. Celý pracovní postup Vám bude podrobně vysvětlen během prvního dne v práci společně s prohlídkou závodu.

Pracovní pozice je na jihozápadě Německa ve známém průmyslovém městě Stuttgart. Ubytování Vám zajistíme my na standardní ubytovně v Německu. Poplatek za noc je 260 Kč, což je výborná cena, protože nájmy v Německu se pohybují okolo 18 100 Kč měsíčně.

Kolik si budu moci vydělat?

Hodinová mzda je 9,50 € hrubého + každý den získáte navíc 10 € čistého. Měsíčně si tak můžete vydělat až 1 720 €.

Pracovat budete pro německého zaměstnavatele.

Jaké jsou požadavky pro práci v Německu?

Nepotřebujete mít praxi, ale musíte ovládat základy němčiny.

Zaujala Vás tato nabídka, ale potřebujete víc informací?

Neváhejte a zavolejte na naši infolinku 02/20839500, nebo nám své telefonní číslo zanechejte po kliknutí na tlačítko „Mám zájem“.

Kontaktní osoba

woman-1254454_640
Simona Vojtková

Benefity

O ubytování si nemusíte dělat starosti. My Vám ho zajistíme za denní poplatek 10 Kč.

Do nové práce Vás přepravíme zdarma pronajatým autobusem nebo individuálně.

Napište nám

Hodnocení zaměstnanců:

Manuvia je super, dala mi práci a když mi nevyhovovala, nepohodl jsem se se zaměstnancem, domluvili jsme se na této nabídce, která mi vyhovuje, mám to domů kousek, když chci udělám si přesčas a vydělám více. Jsem v tomto zaměstnání spokojený.

Linux Technik Jirka, elektrikář