Práce v Německu ve výrobě dílů pro automobily
Waldaschaff, Německo
od 10,45 € / hod

Hlavní pracovní poměr
Měsíční plat

Otevíráme nová pracovní místa ve Waldaschaffu v Německu na pozicích operátor výroby, řidič VZV a obsluha CNC strojů. Dopravu máte proplacenu a ubytování je zajištěno ve víkendových domcích v podnájmu. Máte strojírenskou praxi nebo vzdělání a nečiní Vám problém jednoduchá komunikace v němčině? Pak je tato pracovní nabídka právě pro Vás. Napište nám hned teď.

Jaká je pracovní náplň operátora výroby?

Jde o práci u dodavatele dílů pro výrobce automobilů jako Audi, BMW, Porsche a Ford. Vaším úkolem bude obsluha strojů a zařízení a jednoduchá kontrola dílů. Odborné vzdělání a praxe v automobilovém průmyslu výhodou.

Pracovní pozice je nedaleko města Frankfurt nad Mohanem. Ubytování Vám zajistíme v podnájmu ve víkendových domcích. Příspěvek na ubytování je samozřejmostí.

Kolik si budu moci vydělat?

Hodinová mzda je 10,45 Kč hrubého s postupným navyšováním po odpracování:

  • 6. týdnů bude Vaše hodinová mzda 12,02 € brutto
  • 3. měsíců bude Vaše hodinová mzda 12,54 € brutto
  • 5. měsíců bude Vaše hodinová mzda 13,59 € brutto
  • 7. měsíců bude Vaše hodinová mzda 15,15 € brutto
  • 9. měsíců bude Vaše hodinová mzda 15,68 € brutto
  • 15. měsíců bude Vaše hodinová mzda 17,24 € brutto

Jaké jsou požadavky pro práci v Německu?

  1. Nutné ovládat německý jazyk na úrovni A2
  2. Ochota pracovat na směny (dvousměnný provoz: ranní a odpolední směny)
  3. Praxe v automobilovém průmyslu
  4. Odborné vzdělání technického zaměření (výuční list ve strojírenském oboru) výhodou

Zaujala Vás tato nabídka, ale potřebujete více informací?

Neváhejte a zavolejte bezplatně na 800 400 499, nebo nám zanechte své telefonní číslo po kliknutí na tlačítko “Mám zájem”.

Zobrazit víc pracovních nabídek v Německu.

Kontaktní osoba

Nikola Kováříková

Napište nám

Hodnotenie zamestnancov:

Konečně jsem našel práci na 8 hodinové směny. Všude na mě měli šílené požadavky, vybírali si a neměl jsem čas na rodinu. Tady jsem přišel, udělal zkoušku, lékařskou prohlídku a hned jsem mohl zvesela pracovat a vydělávat, nikdo mě s nikým neporovnával.

Linux Technik Luboš, operátor výroby