Jednoduchá práce ve skladě u Brna
Rajhrad, Jihomoravský kraj, Česká Republika
27 000 Kč brutto

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda

Vydělávejte až 27 000 Kč v podniku v Rajhradě jen 14 km od Brna. Ubytování zdarma, 1 000 Kč týdenní zálohy, každodenní starostlivost koordinátora.

Co budete dělat? Pomáhat při distribuci kosmetiky do 24 zemí po celé Evropě, teda i balit, kontrolovat, třídit a odesílat zboží. Práce je vhodná pro muže, ženy i páry. Počet míst je omezený.

Jaké benefity na Vás v nové práci čekají?

Průměrně si měsíčně naši zaměstnanci vydělají 27 000 Kč. Nástupní mzda je 18 000 Kč + možnost získat:

  • Bonus za produktivitu až 1 500 Kč
  • Bonus za kvalitu 500 Kč
  • Docházkový bonus 2 000 Kč
  • Mimořádný bonus za nadprůměrný výkon 2 000 – 10 000 Kč
  • Díky možným přesčasům si vyděláte navíc 1 500 Kč

Dále nabízíme:

  • Možnost týdenní zálohy 1 000 Kč
  • Ubytování zdarma i pro páry
  • Svozy z ubytování do práce na každou směnu a ze směny ZDARMA
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč
  • Firemní akce
  • Každodenní starostlivost přiděleného koordinátora
  • Práci na smlouvu HPP
  • Příjemné pracovní prostředí (moderní dopravníkový systém)

Jaká je náplň práce?

  • Příjem a zpracování zboží od dodavatele, kontrola nepoškozenosti výrobku, naskladňování
  • Vychystávání zboží dle jednotlivých objednávek za pomocí čtečky čárových kódů
  • Balení objednávek, vizuální kontrola
  • Třídění hotových balíků a příprava k odeslání a skládání na paletu
  • 3směnný provoz (ranní, odpolední, noční), směny se střídají po týdnu

Jedná se o práci ve stoje v neustálém pohybu. Nudit se rozhodně nebudete. Sami budete překvapeni, jak vám uteče směna.

Požadavky na zaměstnance

  • Ochota práce na směnný provoz a na práce ve stoje
  • Samostatnost a chuť do práce
  • Není potřebná praxe, zaškolíme Vás

Klikněte na “Mám zájem”, vyplňte krátký formulář a naše náborářky vám zavolají.

Děkujeme za váš zájem!

Benefity

Nabízíme pokoje s kapacitou 2 až 5 osob (podle obsazenosti ubytovny).

Nechceme, abyste se museli zatěžovat dopravou. Do nové práce Vás přepravíme z ubytování zdarma na každou směnu a ze směny.

Rozumíme, že peníze jsou nezbytné, a proto nabízíme možnost výběru zálohy 1 000 Kč.

Napište nám

Hodnotenie zamestnancov:

Jednou jsem pracovala pro Notino v Brně. Bylo to skvělé, pěkné výdělky. Jestli tam znova hledáte zaměstnance, kontaktujte mě, Barbora N.

Barbora