Skladník/ce VZV s výdělkem od 25 200 Kč – i bez praxe!
Liberec, Liberecký kraj, Česká Republika
od 25 200 Kč

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda

Hledáte práci v Libereckém kraji? Pro našeho významného klienta, který patří k největším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v Libereckém kraji, hledáme zájemce na pozici skladník VZV. Ubytování při splnění měsíčního fondu za 1500 Kč/měsíc, zbytek hrazen zaměstnavatelem. Počet míst je omezen. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes!

Náplň práce

  • Práce ve skladu
  • Pomoc při výměně nástrojů, výměně materiálových cívek a při nastavování stroje
  • Práce na VZV

Nabízíme:

  • Měsíční výdělek od 25 200 Kč (brutto)
  • Mobilní tarif neomezené volání a sms + 1,5 GB internetu po splnění měsíčního fondu zdarma
  • Ubytování ZDARMA při splnění měsíčního fondu
  • Srovnatelné podmínky s kmenovými zaměstnanci
  • Dotované stravování
  • Možnost práce přesčas

Požadujeme:

  • Věk od 18 let
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Zručnost

Zaujala Vás tato nabídka? Jste to právě Vy, koho hledáme? Jestli si myslíte, že ano, neváhejte a ozvěte se nám už dnes. Klikněte na “Mám zájem” nebo nám pošlete své telefonní číslo a my se Vám ozveme.

Mezitím si můžete přečíst článek o tom, jaké benefity plynou z práce na směny.

Napište nám

Hodnocení zaměstnanců:

Konečně jsem našel práci na pozici skladník… všude na mě měli šílené požadavky a vybírali si…a tady jsem přišel, udělal zkoušku, lékařskou prohlídku a hned jsem mohl zvesela pracovat a vydělávat, nikdo mě s nikým neporovnával..

koordinator-istock Ondra, skladník