Práce ve skladu Praha
Praha, Česká Republika
26 000 Kč čistého

Brigáda
Měsíční mzda

Zakousněte se do práce v největším e-shopu s potravinami v ČR. Práce je vhodná pro muže i ženy. Nehledáme ale žádné bábovky. Hledáme parťáky s dobrou fyzickou kondicí, kteří si chtějí vydělat až 26 000 Kč čistého. Využijte šanci vydělat si na letní brigádě prací ve skladu v Praze, a to i bez praxe. Dělá Vám starost doprava do práce? Nemusí, do práce vás dovezeme zdarma.

Padla Vám nabídka do noty? Ozvěte se nám! Cestu k práci už prokoušeme za Vás.

Náplň práce – Skladník:

  • kompletace objednávek
  • vkládání zboží do plastových beden
  • práce se čtečkou a interní aplikací
  • 12 hodinové směny
  • aktivní práce, u které protáhnete nohy

Benefity pro zaměstnance:

  • vyděláte si až 26 000 Kč čistého
  • doprava z ubytování do práce zdarma
  • možnost zajištění ubytování v Brandýse nad Labem na náklady zaměstnance (4 500 Kč/měsíc)
  • stravenky v hodnotě 80 Kč

Požadujeme:

  • manuální zručnost, šikovnost
  • dobrou fyzickou kondici
  • spolehlivost
  • praxe není nutná
  • potravinářský průkaz výhodou

Zaujala Vás tato nabídka? Jste to právě Vy, koho hledáme? Jestli si myslíte, že ano, neváhejte a ozvěte se nám už dnes. Klikněte na “Mám zájem” nebo nám pošlete své telefonní číslo a my se Vám ozveme.

Proč hledat práci přes agenturu a ne na vlastní pěst? Přečtěte si článek, kde najdete hned 6 důvodů.

Benefity

Jak se dostat do práce? Z Brandýsu nad Labem Vás odvezeme zdarma svozovými autobusy.

Máte to daleko? Ubytování Vám zařídíme. Sbalte si svých pět švestek a ušetřete na dojíždění z daleka. Ubytování se nachází v Brandýse nad Labem.

Jistota je jistota. Můžete získat i týdenní zálohy ve výši 1 000 Kč.