Práce ve slévárně v Německu
Amberg, Německo
1 300 € čistého

Hlavní pracovní poměr
Měsíční plat

Dokážete se dorozumět v jednoduchých rutinních situacích v němčině? Získejte práci s nadstandardním platem přes 1 300 € čistého ve slévárně v německém městě Amberg. Dopravíme Vás zdarma a zajistíme ubytování. Neváhejte a napište nám ještě dnes. Máme poslední volná místa.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

Jde o manuální práci ve slévárně. Firma, pro kterou budete pracovat, byla založena v roce 1883 a patří mezi přední slévárny odlitků ze železa a jiných kovů ve středním segmentu objemu objednávek.

Vaším úkolem bude:

  • jednoduchá obsluha stroje, žádný takt
  • s pomocí malého jeřábu budete odebírat kus ze stroje, očistíte nástrojem definované plochy a následně ponoříte do vany s povrchovou úpravou – barvou, vyndáte, uložíte na paletu a označíte, menší kusy bez jeřábu – ručně
  • čištění odlitků/pískování v kabině, pískování ocelovými kuličkami
  • manipulace s odlitky z formy do automatické linky, jeřáb, manuální očištění kladivem resp. vrtačkou – otvor
  • kontrola odlitků

Pracovní pozice je ve městě Amberg na východě Německa. Ubytování v Německu Vám zajistíme my.

Kolik si budu moci vydělat?

Měsíčně si můžete vydělat přes 1 300 € čistého.

Navíc získáte:

  1. dlouhodobou a stabilní práci s hodinovou mzdou 12,16 € hrubého
  2. příspěvek na ubytování
  3. proplacení dopravy do Německa
  4. bonusy a příplatky
  5. příspěvek na dopravu v případě soukromé dopravy osobním automobilem
  6. po odpracování 5 měsíců je hodinová mzda 13,17 € hrubého a po 7 měsících až 14,58 € hrubého
  7. možnost výběru záloh
  8. každodenní péče koordinátora

Jaké jsou požadavky pro práci v Německu?

Potřeba ovládat němčinu na úrovni A2

Zaujala Vás tato nabídka, ale potřebujete víc informací?

Neváhejte a zavolejte na +420 733 166 609, nebo nám zanechejte své telefonní číslo po kliknutí na tlačítko “Mám zájem”.

Více pracovních nabídek v Německu najdete zde.

Kontaktní osoba

Jana Černáková

Napište nám

Hodnotenie zamestnancov:

U Manuvie jsem konečně našel práci, která mě nejen baví, ale jsem za ni i skvěle finančně ohodnocen.

iStock-153685938 Mirek, obráběč kovů