Bezpečnost je pro nás prvořadá. Aktivně sledujeme situaci ohledně koronaviru (COVID-19) a přijímáme opatření, která si můžete přečíst ZDE.

Práce ve výrobě s ubytováním ZDARMA
Pardubice, Pardubický kraj, Česká Republika
130 Kč/hod

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda
130 Kč/hod

Pro našeho významného klienta přijmeme do svého týmu spolehlivé a manuálně zručné pracovníky/ce do výroby v Pardubicích. Přijmeme muže, ženy, nebo také páry. Nabídneme vám ubytování zdarma a možnost dlouhodobé práce. Neváhejte a čtěte níže.

Náplň práce

  • kompletace součástek
  • kontrola kvality
  • manipulace se součástkami
  • velmi jednoduchá manuální práce pro všechny

Nabízíme

  • + UBYTOVÁNÍ ZDARMA
  • + práce na hlavní pracovní poměr
  • + zajištěná doprava z práce a do práce
  • + stravování v podnikové jídelně
  • + BONUSY A PRÉMIE za vykonanou práci a docházku
  • + kariérní postup
  • + navýšení mzdy
  • + přivýdělek formou přesčasů
  • + zálohy dle potřeby

Požadujeme

  • manuální zručnost, spolehlivost
  • odpovědný přístup k práci, samostatnost
  • nutná plnoletost z důvodu nočních směn

Zaujala vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a kontaktujte nás na uvedeném telefonním čísle, nebo reagujte přes kolonku “mám zájem” a vyplňte formulář.

Kontaktní osoba

Zuzana Medvecká