Práce ve výrobě u Plzně – skládání autosedadel
Ostrov u Stříbra, Plzeňský kraj, Česká Republika
23 000 Kč

Trvalý pracovní poměr
Měsíční plat
23 000 Kč

Vydělávejte 23 000 Kč jednoduchým skládáním autosedadel v Ostrově u Stříbra. Nepotřebujete předchozí zkušenosti, protože vás všechno naučíme. Ničeho se nemusíte bát, protože vám zajistíme ubytování i dopravu do zaměstnání zdarma. Přidejte se do našeho týmu šikovných lidí, kde budete mít k dispozici svého koordinátora, který vám ochotně se vším pomůže. Nastoupit můžete ihned, stačí, když nás kontaktujete.

Výhody, které vás čekají:

  • získáte stabilní zaměstnání i bez předchozích zkušeností
  • vyděláte si 23 000 Kč jednoduchou prací
  • svou práci budete vykonávat v atraktivním, čistém a moderním prostředí
  • ušetříte na ubytování, neboť vám jej poskytneme i vybavíme zdarma, takže s tím nebudete mít žádné starosti
  • získáte dopravu zdarma nebo příspěvek na dopravu, podle toho, jak daleko budete za prací dojíždět
  • stravování v závodní jídelně budete mít zdarma
  • zajistíme vám teplou stravu i odpoledne
  • pokud jste proaktivní, máte dokonce možnost vydělat si víc díky bonusům a přesčasům
  • a pokud jste šikovný, můžete získat i výkonnostní bonusy
  • k dispozici vám bude náš koordinátor, který vám ochotně pomůže se vším, takže na nic nebudete sám.

Náplň vaší práce bude opravdu jednoduchá:

  • budete mít na starosti kompletizaci autosedadel pro automobily luxusních značek
  • stanete se tak součástí moderní výroby komponentů pro TOP auta

Zamlouvá se vám tato pracovní nabídka, ale potřebujete více informací? Klikněte na “Mám zájem”, vyplňte krátký formulář a naše náborárky se vám obratem ozvou.

Více pracovních nabídek naleznete zde.

Kontaktní osoba

smiling-2362136_640
Michaela Baňová

Benefity

Nabízíme pokoje s kapacitou 2 až 5 osob (podle obsazenosti ubytovny).

Nechceme, abyste se museli zatěžovat dopravou. Do nové práce Vás přepravíme zdarma pronajatým autobusem nebo individuálně.

Napište nám

Hodnocení zaměstnanců:

Konečně jsem našel práci na 8 hodinové směny. Všude na mě měli šílené požadavky, vybírali si a neměl jsem čas na rodinu. Tady jsem přišel, udělal zkoušku, lékařskou prohlídku a hned jsem mohl zvesela pracovat a vydělávat, nikdo mě s nikým neporovnával.

Linux Technik Luboš, operátor výroby