Manipulant ve výrobě
Vsetín, Zlínský kraj, Česká Republika
23 000 Kč

Hlavní pracovní poměr
Měsíční plat
23 000 Kč

Pro našeho nejvýznamnějšího klienta, jehož specializací je výroba stínící techniky přijmeme do svého týmu pracovníky, kteří se nebojí naučit něco nového a mají zájem postupovat výše. Jedná se o zajímavou, tvořivou práci v lokalitě Vsetín.

Chcete vydělávat více a nemáte problém s přesčasy? My je uvítáme a vy si přijdete na vyšší výplatu.

Náplň práce

  • montáž a manipulace s materiálem při výrobě stínící techniky
  • doplňování, vychystávání a balení materiálu

Požadujeme

  • vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost a manuální zručnost

Nabízíme

  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • průměrné platové ohodnocení od 23 000 Kč (pod 18 000 v čistém nikdy nepůjdete)
  • zabezpečené stravování a pitný režim na pracovišti
  • pouze RANNÍ směny (výjimečně odpolední), volné víkendy
  • svozová doprava ZDARMA ze směru ze Slovenska (Staškov, Turzovka, Makov, Velké Karlovice)
  • pravidelné ZÁLOHY
  • zajištění UBYTOVÁNÍ
  • 25 DNÍ DOVOLENÉ
  • příjemné pracovní prostředí
  • jistota výplatního termínu (my se nikdy nezpozdíme)
  • denní starostlivost našeho koordinátor, který je vám vždy k dispozici

Zaujala vás naše pracovní nabídka? Chce nastoupit, co nejdříve? Tak neváhejte, volejte, nebo pište na uvedený telefon, nebo nám zanechte vaše telefonní číslo kliknutím na “mám zájem” a my se vám obratem ozveme.

Místa se nám rychle obsazují, tak nečekejte až vás někdo přeběhne. BUĎTE RYCHLEJŠÍ!

Kontaktní osoba

Jana Černáková