Pracovník na obsluhu lisu
Frýdek - Místek, Moravskoslezský kraj, Česká Republika
od 22 500 Kč brutto

Hlavní pracovní poměr
Měsíční plat
Nástup
Ihneď

Do společnosti, která se zabývá výrobou komponentů pro automobilový průmysl, hledáme nové kolegy/ně na obsluhu lisu = nejedná se o linkovou výrobu.

NABÍZÍME

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • pouze ranní a odpolední směny/žádné noční
  • příspěvek na stravné, nebo stravné lístky
  • 25 dní dovolené
  • možnost přesčasů
  • kariérní růst
  • volné víkendy
  • pravidelné zálohy

NÁPLŇ PRÁCE

  • obsluha lisu – vkládání a vybírání plechových konstrukcí ze stroje
  • zodpovědnost za hotový výrobek

POŽADUJEME

  • chuť pracovat pro automobilový průmysl
  • samostatnost, spolehlivost
  • manuální zručnost

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a kontaktujte nás buď telefonicky na uvedeném telefonním čísle, nebo klikněte na “mám zájem” a vyplňte formulář.

Kontaktní osoba

Jolana Chmielová

Benefity

Našim zaměstnancům poskytujeme pravidelné zálohy.