Pracovník na obsluhu výrobních strojů
Kopřivnice, Moravskoslezský kraj, Česká Republika
Od 20 500 Kč brutto

Hlavní pracovní poměr
Měsíční plat
Nástup
Ihneď

Pro společnost, která je zaměřena na výrobu všech typů jízdních kol, hledáme vhodné uchazeče na obsluhu výrobních strojů.

NABÍZÍME

  • práci v příjemném prostředí na hlavní pracovní poměr
  • mzdové ohodnocení od 100 Kč na hodinu čistého
  • dopravu zdarma na trase Ostrava – Sviadnov – Frýdek-Místek – Příbor – Kopřivnice
  • pouze ranní směny
  • volné víkendy
  • ubytování zdarma

NÁPLŇ PRÁCE

  • obsluha výrobních strojů
  • podíl na zajištění plynulého chodu výroby
  • kontrola kvality

POŽADUJEME

  • samostatnost, spolehlivost
  • chuť učit se novým věcem
  • manuální zručnost

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a kontaktujte nás buď telefonicky na uvedeném telefonním čísle, nebo klikněte na “mám zájem” a vyplňte formulář.

Kontaktní osoba

Jitka Sršňová

Benefity

Našim zaměstnancům poskytujeme ubytování zdarma.

Do výplaty daleko? Nevadí. Zaměstnancům poskytujeme pravidelné zálohy.