Pracovník ve výrobě klimatizací
Liberec, Liberecký kraj, Česká Republika
až 22 500 Kč

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda

Přijímáme manuálně zručné kolegy na pozici operátor výroby, aktuální nabídka práce Liberec. Vydělejte si až 22 500 Kč na třísměnném provozu. Ubytování při splnění měsíčního fondu zdarma. Počet míst je omezen. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes!

Náplň práce:

  • obsluha strojů při výrobě klimatizačních jednotek do osobních automobilů
  • až 300 různých pozic s různými pracovními úkony
  • kontrola kvality, montáže

Práce v třísměnném provoze – 7,5 hodinová směna + půlhodinová pauza. Ranní 6:00 – 14:00, odpolední 14:00 – 22:00, noční 22:00 – 6:00.

Nabízíme:

  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání na pracovní smlouvu
  • jednoduchou a nenáročnou práci
  • základní mzda 19 200 Kč
  • měsíční výdělek na třísměnném provozu až 22 500 Kč
  • ubytování zdarma při splnění měsíčního fondu
  • dotované stravování
  • příplatky za přesčasy a víkendy
  • přátelský přístup koordinátora
  • důkladné zaškolení
  • nástup možný ihned, nebo po domluvě

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • spolehlivost a flexibilita
  • věk od 18 let
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Zaujala Vás tato nabídka? Jste to právě Vy, koho hledáme? Jestli si myslíte, že ano, neváhejte a ozvěte se nám už dnesKlikněte na “Mám zájem” nebo nám pošlete své telefonní číslo a my se Vám ozveme.

Mezitím si můžete přečíst článek o tom, jaké benefity plynou z práce na směny.

Benefity

Pro naše zaměstnance poskytujeme ubytování v blízkosti podniku zcela zdarma.

Napište nám

Hodnocení zaměstnanců:

Manuvia mi našla práci na kterou jsem nemusela čekat, nemusela jsem procházet žádným zdlouhavým výběrovým řízením. Přijela jsem jeden den a druhý den už pracovala…

iStock-459958369 Lenka, operátorka výroby