Praha: Jednoduchá manuální práce | muži i ženy | Až 30 000 Kč
Praha, Středočeský kraj, Česká Republika
30000 Kč

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda
30000 Kč

Jednoduchá práce ve výrobě keramických produktů v Praze – Nupaky. Vhodné pro muže, i ženy. Svozy z Opatova zajistíme zdarma. Po zkušební době si vyděláte až 30 000 Kč.

Náplň práce:

  • Výroba převážně keramických produktů např. vrtačky, zubní nástroje, čerpadla, vysílače
  • Opracovávání přiděleného materiálu k dalšímu zpracování
  • Obsluha strojů, jemné obrušování výrobků, nanášení nátěru
  • Práce vhodná pro muže i ženy

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Práce na tři směny R/O/N (směna 7,5 hod.)
  • Možnost přesčasů
  • Základní mzda 24 000 Kč, po zkušební době 26 000 Kč
  • + BONUSY do výše 4 000 Kč
  • Možnosti záloh po odpracovaných 5 dnech ve výši 1 000 Kč
  • Zajištěná ZDARMA svozová doprava z OPATOVA
  • Stravenkový paušál 66 Kč za každou odpracovanou směnu
  • 25 dní dovolené
  • Nástup IHNED (žádné testy, ani výběrové řízení)

Požadujeme:

  • Uživatelská znalost MS Office
  • Manuální zručnost, ochota pracovat v týmu
  • Předchozí praxe z výroby VÝHODOU

Zaujala te naše nabídka? Neváhej a reagujte na inzerát, nebo pro více informací volej na uvedený telefon.