Řidič VZV
Brandýs nad Labem, Středočeský kraj, Česká Republika
22 000 Kč brutto

Řidič VZV

dlhodobú práca na HPP
Měsíční plat
Nástup
Ihneď

Pre spoločnosť Continental Automotiv Czech Republik, ktorá sa zaoberá výrobou, autorádií, klimatizačných panelov, palubových dosiek, čerpadiel, navigácií, hľadáme skladových operátorov, s praxou na VZV, ale aj bez praxe.

Ponukáme:

  • dlhodobú prácu na HPP, s odpovedajúim pracovným ohodnotením,
  • podnik dáva výkonnostné prémie – 2500 Kč Brutto,
  • stravenky v honote 100 Kč,
  • možnosť nadčasových hodín.
  • náborový bonus 10 000Kč
  • práca v nepretržitom prevozu, krátky / dlhý týždeň, pri krátkom týždni 3 dni voľné, spojené s víkendom
  • možnosť stravovania sa v bufete, kde je výber z viacerých jedál, od raňajok, až po večeru
  • v podniku, sú vybavené kuchynky, kde je možnosť si ohriať vlastné jedlo, alebo si odpočinúť, poprípade, sa v podniku nachádzajú automaty na vodu, kávu, alebo stravovacie automaty
  • k dispozícií sú vybavené dámske a pánske šatne

Požadujeme:

  •  fyzický zdatných, spoľahlivých, samostatných zamestnancov

Aká bude Vaša náplň práce?

  • Obsluha vysokozdvižných strojov, navážanie materiálu na linky, nakládka / vykládka, príjem materiálu, naskladňovanie, vyskladňovanie, prebaľovanie

Kontaktní osoba

Jana Kalousková
Máte zájem o práci?
Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se ozveme.

Benefity

Máte jakékoli otázky? Rádi je zodpovíme.

Napište nám