Řidič/ka VZV s praxí – výdělek až 39 000 Kč!
Nový Jičín, Moravskoslezský kraj, Česká Republika
39 000 Kč

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda
39 000 Kč

Hledáme zájemce na pozici řidič VZV! Nové pracovní nabídky v Moravskoslezském kraji i bez platného průkazu.

Máte praxi na VZV? Zaměstnáme vás ve vašem kraji.

Náplň práce – řidič VZV:

Vaším úkolem bude přeprava a manipulace s materiálem – naskladnění, vyskladnění, dodání na výrobní linky.

  • Pracuje se na 3 směny – 7,5 hodinová směna – ranní, odpolední, noční
  • nebo 12 hodinové směny

Nabízíme:

Měsíčně si vyděláte až 32 000 Kč. Chcete mít možnost si přivydělat přes přesčasy? U nás to není problém, za přesčasy vás náležitě oceníme, s přesčasy si můžete vydělat i
39 000 Kč
(při odpracování 195 hodin).

  • Základní mzda 148 Kč/hod
  • Docházkový bonus 800 Kč
  • Výkonnostní bonus 3 400 – 4 040 Kč
  • Svozová doprava zdarma z Ostravy a Frýdku-Místku
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování na pracovišti v závodní jídelně, cena jídla od 55 Kč do 105 Kč

Požadujeme:

  • Praxi s vysokozdvižným vozíkem
  • Platný evropský průkaz na VZV není podmínkou, průkaz dodatečně vystavíme

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na uvedený telefon, nebo reagujte přes kolonku “mám zájem” a my se vám co nejdříve ozveme.

Mezitím si můžete přečíst článek o tom, jaké benefity plynou z práce na směny.

Benefity

Doprava svozovým autobusem z Ostravy a Frýdku-Místku zajištěna zdarma.

Napište nám

Hodnotenie zamestnancov:

Konečně jsem našel práci na pozici skladník… všude na mě měli šílené požadavky a vybírali si…a tady jsem přišel, udělal zkoušku, lékařskou prohlídku a hned jsem mohl zvesela pracovat a vydělávat, nikdo mě s nikým neporovnával..

koordinator-istock Ondra, skladník