Řidič VZV – možnost ubytování
Pardubice, Pardubický kraj, Česká Republika
od 18 000,-Kč brutto

Hlavní pracovní poměr
Měsíční plat
Nástup
Ihneď

Hledáme šikovné muže pro práci v logistice. Zakázka se zabývá výrobou a montáží počítačových sestav.

Nabízíme

  • možnost karierního růstu
  • práci na 8 hod nebo 12 hod úvazek
  • stabilní a dlouhodobou práci na HPP
  • ubytování a doprava do práce zabezpečená firmou ZDARMA
  • odměna soukromě bydlícím zaměstnancům za rozvoz letáků – 3000,-Kč/měsíc v čistém
  • možnost týdenních záloh, možnost přesčasů
  • možnost získání firemní SIM karty

Náplň práce

  • práce ve skladu, příjem a výdej materiálu, inventarizace
  • nakládka, vykládka kamionů, zajišťování materiálu pro výrobní linky

Požadavky

  • manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu
  • základní znalost práce s PC
  • platný průkaz VZV, nebo prax min. 6 měsíců
  • vzdělání: základní

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás nebo zašlete Váš profesní životopis.

Kontaktní osoba

Jana Kalousková

Benefity

Napište nám

Hodnotenie zamestnancov:

Konečně jsem našel práci na pozici skladník… všude na mě měli šílené požadavky a vybírali si…a tady jsem přišel, udělal zkoušku, lékařskou prohlídku a hned jsem mohl zvesela pracovat a vydělávat, nikdo mě s nikým neporovnával..

koordinator-istock Ondra, skladník