Skladník/ce Praha i bez praxe
Praha, Středočeský kraj, Česká Republika
38 000 Kč brutto

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda

Praxe není důležitá, vhodnou pozici pro Vás najdeme. Do celosvětově známého podniku vyrábějící stavební stroje se sídlem v Dobříši hledáme aktuálně šikovné pracovníky s nástupem přímo do společnosti na pozici skladník s VZV nebo i bez – manipulant.

Nejedná se o agenturní zaměstnání. Využijte jedinečné šance

Náplň práce:

Jako řidič VZV u nás budete pomocí skladové techniky (VZV, retrak, systémový zakladač), naskladňovat a vyskladňovat materiál v interním a externím skladu nebo jako manipulant manuálně naskladňovat a připravovat materiál pro výrobní linku

Benefity pro zaměstnance:

  • základní mzda 26 700 – 38 000,- Kč/měsíčně
  • osobní ohodnocení do výše 2 700,- Kč/měsíčně
  • příplatky nad rámec zákoníku práce
  • svoz firemním autobusem ZDARMA (na směnu i ze směny z Prahy – Modřan)
  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr přímo do společnosti
  • závodní stravování nebo stravenky za 70,- Kč
  • 25 dní dovolené
  • firemní prádelna
  • podrobné úvodní zaškolení

Požadujeme:

  •  pečlivost, spolehlivost, velmi dobrou manuální zručnost
  • ochotu a chuť pracovat ve dvou nebo třísměnném režimu – lze si ale vybrat
  • praxe ze skladu výhodou, ne však podmínkou

Zaujala Vás tato nabídka? Jste to právě Vy, koho hledáme? Jestli si myslíte, že ano, neváhejte a ozvěte se nám už dnes. Klikněte na “Mám zájem” nebo nám pošlete své telefonní číslo a my se Vám ozveme.

Kontaktní osoba

avatar naborare manuvia