Práce kousek od Prahy: Skladník/skladnice se zkušeností na VZV
Brandýs nad Labem, Středočeský kraj, Česká Republika
26 750–33 000 Kč

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda
Nástup
Každé pondělí

Hledáme skladníky/skladnice do Brandýsu nad Labem. Práce pouze 10 minut od Prahy! Dáme vám mzdu až 32 000 Kč a plno benefitů.

Nemáte průkaz VZV? Nevadí, obnovíme ho!

Firma se zabývá výrobou autorádií, navigačních panelů a paulubních přístrojů.

Náplň práce – skladník/skladnice VZV

  • obsluha vysokozdvižného vozíku, práce se skladovou evidencí
  • naskladňování, vyskladňování, příjem materiálu, zásobování výrobních linek, odvoz výrobků k expedici
  • dvanáctihodinové směny (krátký/dlouhý týden)

Nabízíme

  • dlouhodobá a stabilní práce na pracovní smlouvu
  • nástupní mzda 26 750 Kč + příplatky ze směny až 3 200 Kč
  • svozy z okolí zajištěny (Mělník, Štětí, Neratovice, Lysá nad Labem, Milovice, Praha – Letňany, Prosek, Kbely atd.)
  • odměny 2 500 Kč
  • příspěvek na jídlo 67 Kč/směna (měsíčně tak máte cca 1 000 Kč do výplaty)
  • týdenní zálohy
  • 25 dní dovolené
  • možnost přivydělat si přesčasy
  • nástup ihned nebo dohodou

Požadujeme

  • zkušenosti s obluhou vysokozdvižného vozíku nebo retraku, případně nízkozdvižného vozíku
  • manuální zručnost

V případě, že vás zaujala naše pracovní nabídka, klikněte na tlačítko „Mám zájem“. Ozveme se vám zpátky.

    Benefity

    Nechceme, abyste se museli zatěžovat dopravou. Zajišťujeme dopravu z těchto míst: Mělník, Štětí, Neratovice, Lysá nad labem, Milovice, Praha – Letňany, Prosek, Kbely, atd.

    Rozumíme, že peníze jsou nezbytné, a proto nabízíme možnost výběru zálohy již po prvním odpracovaném týdnu.

    Napište nám

    Hodnocení zaměstnanců:

    Manuvia mi našla práci na kterou jsem nemusela čekat, nemusela jsem procházet žádným zdlouhavým výběrovým řízením. Přijela jsem jeden den a druhý den už pracovala…

    iStock-459958369 Lenka, operátorka výroby