Slévárenský dělník – pánvař
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Česká Republika
od 28 000 Kč brutto

Hlavní pracovní poměr
Měsíční plat
Nástup
Ihneď

Pro významný podnik v Ostravě hledáme nového kolegu na hlavní pracovní poměr na pozici pánvaře.

NABÍZÍME

  • dlouhodobou spolupráci
  • mzdové ohodnocení od 20 800 Kč čistého
  • navýšení mzdy po zkušební době
  • pouze ranní směny
  • volné víkendy
  • zálohy
  • možnost přesčasů
  • stravování v jídelně podniku
  • možnost zajistit ubytování

NÁPLŇ PRÁCE

  • příprava pánve pro odlití, k odpichu
  • čištění pánve
  • provádění činností dle předpisů a instrukcí

POŽADUJEME

  • vazačský průkaz nutností
  • jeřábnický průkaz výhodou
  • praxe na dané pozici velkou výhodou
  • ochotu učit se novým věcem

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a kontaktujte nás buď telefonicky na uvedeném telefonním čísle, nebo klikněte na “mám zájem” a vyplňte formulář.

Kontaktní osoba

Jolana Chmielová

Benefity

Našim zaměstnancům poskytujeme ubytování.

Do výplaty daleko? Nevadí. Zaměstnancům poskytujeme pravidelné zálohy.