Bezpečnost je pro nás prvořadá. Aktivně sledujeme situaci ohledně koronaviru (COVID-19) a přijímáme opatření, která si můžete přečíst ZDE.

Práce Nový Jičín – Strojírenský dělník/ce
Nový Jičín, Moravskoslezský kraj, Česká Republika
122 Kč/hod

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda
122 Kč/hod

Přijímáme manuálně zručné kolegy/ně na pozici strojírenský dělník, aktuální nabídka práce Nový Jičín. Baví Vás práce v automobilovém průmyslu? Nevadí Vám pracovat na směny a ještě k tomu máte pracovní zkušenosti z výroby? Tak to jste náš člověk. Vydělejte si až 27 000 Kč a získejte pravidelné zálohy. Volejte, smskujte a serfujte na internetu zdarma.

Máte šikovného kamaráda, který si chce taky vydělat? Doporučte ho a vydělejte si ještě něco navíc. Počet míst je omezen, tak neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes!

Náplň práce – strojírenský dělník:

  • obsluha strojů a zařízení na výrobu automobilových komponentů
  • kompletace a montáž světlometů, elektronových součástí
  • práce pro společnost zabývající se výrobou světel do aut
  • práce na směny

Výhody pro zaměstnance:

  • pravidelná měsíční mzda až 27 000 Kč
  • pravidelné zálohy
  • doprava zdarma z Ostravy a Frýdku-Místku
  • dotované stravování na pracovišti
  • volání, SMS a internet zdarma
  • vydělejte si doporučením svého známého

Požadavky:

  • manuální zručnost
  • dochvilnost a samostatnost
  • dobrý zdravotní stav

Zaujala Vás tato nabídka? Jste to právě Vy, koho hledáme? Jestli si myslíte, že ano, neváhejte a ozvěte se nám už dnesKlikněte na “Mám zájem” nebo nám pošlete své telefonní číslo a my se Vám ozveme.

Mezitím si můžete přečíst článek o tom, jaké benefity plynou z práce na směny.

Kontaktní osoba

Kateřina Dordová

Benefity

Doprava svozovým autobusem z Ostravy a Frýdku-Místku zajištěna zdarma.