Nový Jičín: Jednoduchá práce ve výrobě za 30 000 Kč!
Nový Jičín, Moravskoslezský kraj, Česká Republika
30 000 Kč

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda
30 000 Kč

Práce je vhodná pro muže i ženy. Předchozí zkušenosti nejsou podmínkou. Vše vás zaškolíme!

Doprava do/z práce ZDARMA z Ostravy, Havířova, Frýdku-Místku a Českého Těšína!

Plat až 30 000 Kč, každý týden finančí záloha, 5 dní dovolené navíc, docházkový a výkonnostní bonus… To všechno vás čeká v Novém Jičíně. Pojďme si na nabídku posvítit.

Náplň práce:

  • montáž a kompletace světlometů, elektronových součástí
  • práce s LEHKÝM materiálem – vhodné pro ženy i muže
  • 8 hodinové směny od pondělí do pátku (třísměnný provoz), volné víkendy
  • ranní od 6:30, odpolední od 14:30, noční od 22:30
  • možný nástup ihned nebo dohodou

Co vám nabízíme?

  • stabilní práci na smlouvu – HPP
  • základní mzda 128 Kč/hod.
  • plat až 30 000 Kč
  • finanční zálohy KAŽDÝ TÝDEN
  • docházkový bonus
  • výkonnostní bonus
  • doprava ZDARMA z Ostravy, Havířova, Frýdku-Místku a Českého Těšína
  • 5 dní dovolené navíc, tj. 25 dní dovolené na rok
  • čisté a moderní pracovní prostředí
  • dotované stravování
  • parkování zdarma v areálu podniku

Co od vás vyžadujeme?

  • manuální zručnost

Zaujala Vás tato nabídka? Jste to právě Vy, koho hledáme? Pokud ano, ozvěte se nám už dnes. Klikněte na “Mám zájem” nebo nám pošlete své telefonní číslo a my se Vám ozveme.