Práce Nový Jičín Strojírenský dělník/ce
Nový Jičín, Moravskoslezský kraj, Česká Republika
125 Kč/hod

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda
125 Kč/hod

Přijímáme manuálně zručné kolegy/ně na pozici strojírenský dělník, aktuální nabídka práce Nový Jičín. Vydělejte si 30 000 Kč (základní mzda + příplatky a bonusy) a získejte pravidelné zálohy a náborový bonus až 15 000 Kč.

Počet míst je omezen, tak neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes!

Náplň práce – strojírenský dělník:

  • obsluha strojů a zařízení na výrobu automobilových komponentů
  • kompletace a montáž světlometů, elektronových součástí
  • práce pro společnost zabývající se výrobou světel do aut
  • třísměnný provoz (8hodinové směny na ranní, odpolední, noční), volné víkendy

Výhody pro zaměstnance:

  • pravidelná měsíční mzda až 30 000 Kč
  • náborový bonus 15 000 Kč
  • pravidelné zálohy
  • svozová doprava zdarma (Havířov – Ostrava – Krmelín – Mošnov – Frýdek – Místek)
  • bonus 800 Kč měsíčně za 100% docházku
  • dotované stravování na pracovišti
  • 25 dní dovolená
  • možnost přesčasů

Požadavky:

Baví Vás práce v automobilovém průmyslu? Nevadí Vám pracovat na směny a ještě k tomu máte pracovní zkušenosti z výroby? Tak to jste náš člověk.

  • manuální zručnost
  • dochvilnost a samostatnost
  • dobrý zdravotní stav

Zaujala Vás tato nabídka? Jste to právě Vy, koho hledáme? Jestli si myslíte, že ano, neváhejte a ozvěte se nám už dnesKlikněte na “Mám zájem” nebo nám pošlete své telefonní číslo a my se Vám ozveme.

Mezitím si můžete přečíst článek o tom, jaké benefity plynou z práce na směny.