Lehká práce ve výrobě za dobré peníze + DOPRAVA ZDARMA a 5 dní dovolené navíc
Nový Jičín, Moravskoslezský kraj, Česká Republika
140 Kč/h

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda
140 Kč/h

Podílejte se s námi na výrobě moderních a designových světlometů pro přední značky aut! Plat až 30 000 Kč, doprava do / z práce ZDARMA, týdenní zálohy… A co dalšího? Pojďme si na nabídku posvítit.

Práce je vhodná pro muže i ženy. Předchozí zkušenosti nejsou podmínkou. Vše vás zaškolíme!

Náplň práce:

  • práce s LEHKÝM materiálem
  • montáž a kompletace světlometů, elektronových součástí
  • práce vhodná pro ženy i muže
  • třísměnný provoz – 8 hodinové směny od pondělí do pátku, volné víkendy
  • ranní od 6:30, odpolední od 14:30 a noční od 22:30
  • možný nástup ihned nebo dohodou

Co Vám nabízíme?

  • stabilní práci na smlouvu – hlavní pracovní poměr
  • základní mzda 128 Kč/hod. a k tomu BONUS od nás 12 Kč / hod.
  • 5 dní dovolené navíc, tj. 25 dní dovolené na rok
  • finanční zálohy KAŽDÝ TÝDEN
  • čisté a moderní pracovní prostředí
  • doprava ZDARMA
  • dotované stravování
  • docházkový bonus
  • výkonnostní bonus
  • parkování v areálu podniku zdarma

Požadavky

  • manuální zručnost

Zaujala Vás tato nabídka? Jste to právě Vy, koho hledáme? Pokud ano, ozvěte se nám už dnes. Klikněte na “Mám zájem” nebo nám pošlete své telefonní číslo a my se Vám ozveme.