Nošovice: Super práce už na vás čeká – plat kolem 33 000 Kč, 13. a 14. plat
Moravskoslezský kraj, Česká Republika
33 000 Kč

Hlavní pracovní poměr
Měsíční mzda
33 000 Kč

Hledáme vhodné uchazeče do automotive společností do Nošovic. Stačí mít chuť pracovat, praxe není potřeba – vše vás naučíme! Práce je vhodná pro ženy i muže. Nabízíme plat kolem 33 000 Kč, 13. a 14. plat, zajištěnou dopravu a zajímavé finanční bonusy.

Práce pro všechny: Praxe není nutná, vše vás naučíme!

Nabízíme jistou práci u nejlepších automotive společností v Nošovicích. Nástup do práce možný ihned, tak neváhejte!

Náplň práce – Operátor/ka výroby:

  • obsluha výrobní linky
  • montáž autosedaček
  • pozice se po zaučení střídají, aby práce nebyla monotónní
  • třísměnný provoz
  • praxe není potřeba, vše vás naučíme

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení kolem 33 000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • výkonnostní bonus 3 000 Kč
  • doprava zdarma do/z práce nebo příspěvek na dopravu
  • každý týden můžete dostat zálohu 1 000 Kč
  • o 5 dní dovolené více než jinde
  • šance přivydělat si přesčasy – příplatky ze přesčasy a víkendové směny (600 Kč za ranní, 800 Kč za odpolední)
  • bonus na dopravu na víkendovou směnu 306 Kč
  • příspěvek na stravování – v podniku je k dispozici kantýna
  • stabilní a dlouhodobá práce na smlouvu
  • čisté, vytápěné a moderní pracovní prostředí
  • starat se o vás bude agenturní koordinátor/ka
  • nemusíte mít zkušenosti, vše vás naučíme

Co požadujeme?

  • manuální zručnost
  • samostatnost

Zaujala Vás naše nabídka práce do automotive společností v Nošovicích? Pokud ano, kontaktujte nás ještě dnes! Klikněte na “Mám zájem”, nebo nám pošlete své telefonní číslo a my se Vám ozveme zpátky.

    Napište nám

    Hodnocení zaměstnanců:

    Práci operátorky mi doporučila moje sestra, která v Manuvii už pracovala Já jsem tu dva měsíce a jsem zatím hodně spokojená.

    anna z. Veronika, Operátorka výroby